Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 6
# echipe arbitri
1 Universitatea Galati - Independenta Baia Mare A: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
A1: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)
Data: 2019-10-20     Ora: 11:00 A2: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Siderurgistul (Galaţi - Galaţi)
2 Universitatea Alexandria - Universitatea Olimpia Cluj A: Valusescu Maria Alexadra (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Crăciun Mădălina (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-10-20     Ora: 11:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Comunal (Buzescu - Teleorman)
3 Luceafarul Filiași - Selena SN Constanta A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Mihai Maria Madalina (Ştefăneşti - Vâlcea)
Data: 2019-10-20     Ora: 11:00 A2: Dinu Demy Cristian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Orăşenesc (Filiaşi - Dolj)
4 Asociația Fotbal Club Fair-Play - Fortuna Becicherecu Mic A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Onicescu Ion (Glodeni - Dâmboviţa)
Data: 2019-10-20     Ora: 11:00 A2: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Baza Sportivă Ciorogârla (Ciorogârla - Ilfov)
5 Piroş Security Arad - Heniu Prundu Bargaului A: Timofticiuc Dragos (Moldova Nouă - Caraş Severin)
A1: Toader Razvan (Oţelu Roşu - Caraş Severin)
Data: 2019-10-20     Ora: 11:00 A2: Scinteie Ghita Florin (Moldova Nouă - Caraş Severin)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Sânicolaul Mic (Arad - Arad) Obs: Faniță Constantin (Timişoara - Timiş)
6 CSS Târgovişte - Vasas Femina Odorhei A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-10-20     Ora: 15:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Alpan (Şotânga - Dâmboviţa)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Independenta Baia Mare - Vasas Femina Odorhei A: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-10-23     Ora: 11:00 A2: Tănăsuc Andra (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Comunal Recea (Săsar - Maramureş)
2 Universitatea Alexandria - Selena SN Constanta A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Oancea Stanica Theodor (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-10-23     Ora: 11:00 A2: Palcau Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Comunal (Buzescu - Teleorman)

Calendar