Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăila Braşov BucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Braşov

Finala
# echipe arbitri
1 AFC Astra - SC FC Viitorul SA A: Petrescu Radu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Orbuleţ Mircea (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-05-25     Ora: 20:00 A2: Nicoară Marius (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)

Cupa României, Cupa României R: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Constantin Augustus (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Goga Octavian (Braşov - Braşov)
Etapa 37
# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Băla Casian (Arad - Arad)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Timar Ovidiu (Marghita - Bihor)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara - Timiş) Obs: Hincu Florin (Braşov - Braşov)
Obs: Petrean Cristian (Hunedoara - Hunedoara)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 AS FC Pucioasa - ACS Unirea Bascov A: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbu Liviu (Videle - Teleorman)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Baciu Andrei (Videle - Teleorman)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Dumitru Tică Popescu (Pucioasa - Dâmboviţa) Obs: Harlab Mihai (Braşov - Braşov)
Obs: Chiritescu Petrisor (Braşov - Braşov)
2 AFC Astra 2 - ACSO Filiaşi A: Ciucanu Octavian (Braşov - Braşov)
A1: Schiopet Claudiu (Braşov - Braşov)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Astra (Ploieşti - Prahova) Obs: Babadac Cristina (Alexandria - Teleorman)
Obs: Mardan Ciprian Ioan (Făgăraş - Braşov)
3 LPS Cetate Deva - CS Hunedoara A: Popa Sergiu (Aiud - Alba)
A1: Pânzaru Viorel (Braşov - Braşov)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Osmache Claudiu (Braşov - Braşov)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Cetate (Deva - Hunedoara) Obs: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Pâncu Bogdan Mihai (Craiova - Dolj)
4 ACS Industria Galda - CSM Şcolar Reşiţa A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
A1: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu - Sibiu)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Galda Arena (Galda de Jos - Alba) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov - Braşov)
Obs: Lăzărescu Mihai (Târgu Jiu - Gorj)
Finală
# echipe arbitri
1 FC CFR 1907 Cluj SA - SC FC Viitorul Constanta SA A: Barbu Marian (Făgăraş - Braşov)
A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-05-25     Ora: 16:00 A2: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa - Prahova)

Cupa României U19, Finală R: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Goga Octavian (Braşov - Braşov)

Calendar