Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba • Arad • Argeş • Bacău • Bihor • Bistriţa Năsăud • Botoşani • Brăila • Braşov • Bucureşti • Buzău • Călăraşi • Caraş Severin • Cluj • Constanţa • Covasna • Dâmboviţa • Dolj • Galaţi • Giurgiu • Gorj • Harghita • Hunedoara • Ialomiţa • Iaşi • Ilfov • Maramureş • Mehedinţi • Mureş •
Neamţ •
Olt • Prahova • Sălaj • Satu Mare • Sibiu • Suceava • Teleorman • Timiş • Tulcea • Vâlcea • Vaslui •
Vrancea
Neamţ
Etapa 4
Etapa 1
Etapa 7
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 - Clubul Sportiv Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud | A: Timiș Roxana (Sibiu - Sibiu) |
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 11:00 |
A2: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ - Neamţ)
|
|
SuperLiga Feminină - Play-Out, | ||
Stadion: Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend) (Târgu Mureş - Mureş) | Delegat joc: Ariton Dragoş Ioan (Piatra Neamţ - Neamţ) | |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Aerostar Bacău - AS FC Rapid Brodoc | A: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe - Covasna) |
A1: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe - Covasna) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Biro Zsolt (Belin - Covasna)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 1 | ||
Stadion: Aerostar (Bacău - Bacău) | Obs. arbitri: Păduraru Vasile (Suceava - Suceava) | |
Obs: Ariton Dragoş Ioan (Piatra Neamţ - Neamţ) | ||
2 | CSM Râmnicu Sărat - ACS Viitorul Şuţeşti | A: Țurcanu Dragoș Ionuț (Piatra Neamţ - Neamţ) |
A1: Voicu Cristian (Focşani - Vrancea) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Macovei Leonard George (Iaşi - Iaşi)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 2 | ||
Stadion: Municipal (Râmnicu Sărat - Buzău) | Obs. arbitri: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti - Prahova) | |
Obs: Lazăr Daniel (Ploieşti - Prahova) | ||
3 | CS Metalurgistul Cugir - CSM Avântul Reghin | A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ) |
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Meres Robert (Cluj-Napoca - Cluj)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 9 | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir - Alba) | Obs. arbitri: Tranca Ciprian (Timişoara - Timiş) | |
Obs: Mardan Ciprian Ioan (Făgăraş - Braşov) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Aerostar Bacău - CSM Focşani 2007 | A: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ) |
A1: Morariu Teofil (Târgu Neamţ - Neamţ) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Racu Robert (Roznov - Neamţ)
|
|
Naţional U19 Play-Off, Seria 2 | ||
Stadion: Aerostar 2 (Bacău - Bacău) | ||
2 | AF CS Viitorul Curiţa - CSM Râmnicu Sărat | A: Moraru Sergiu (Bargaoani - Neamţ) |
A1: Dumitriu Cristian (Piatra Neamţ - Neamţ) | ||
Data: 2024-03-31 Ora: 12:00 |
A2: Pop Iulian (Piatra Neamţ - Neamţ)
|
|
Naţional U19 Play-Out, Seria 2 | ||
Stadion: Baza sportivă Viitorul Oneşti (Filipeşti, comuna Bogdăneşti - Bacău) | ||
3 | CS Aerostar Bacău - CSM Focşani 2007 | A: Morariu Teofil (Târgu Neamţ - Neamţ) |
A1: Racu Robert (Roznov - Neamţ) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 14:00 |
A2: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
|
|
Naţional U17 Play-Out, Seria 2 | ||
Stadion: Aerostar 2 (Bacău - Bacău) | ||
4 | AF CS Viitorul Curiţa - CSM Râmnicu Sărat | A: Dumitriu Cristian (Piatra Neamţ - Neamţ) |
A1: Moraru Sergiu (Bargaoani - Neamţ) | ||
Data: 2024-03-31 Ora: 14:00 |
A2: Pop Iulian (Piatra Neamţ - Neamţ)
|
|
Naţional U17 Play-Out, Seria 2 | ||
Stadion: Baza sportivă Viitorul Oneşti (Filipeşti, comuna Bogdăneşti - Bacău) | ||
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...