Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureş Neamţ OltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Neamţ

Etapa 37
# echipe arbitri
1 CS Afumaţi - FC Metaloglobus Bucureşti A: Barbu Marian (Făgăraş - Braşov)
A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle - Teleorman)
Data: 2018-05-26     Ora: 11:00 A2: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga a 2-a, Liga 2 R: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
Stadion: Comunal (Afumaţi - Ilfov) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Obs: Constantinescu George (Slatina - Olt)
2 CS Ştiinţa Miroslava - CS Luceafărul Oradea A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş - Braşov)
Data: 2018-05-26     Ora: 11:00 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)

Liga a 2-a, Liga 2 R: Diaconu Marius (Roman - Neamţ)
Stadion: Comunal (Miroslava - Iaşi) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava - Suceava)
Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 ASMS ACS Sănătatea Darabani - ACS Olimpic Cetate Râşnov A: Mavriche Sergiu (Bacău - Bacău)
A1: Lucaci Claudiu (Bacău - Bacău)
Data: 2018-05-26     Ora: 18:00 A2: Crăciun Alexandru (Oneşti - Bacău)

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Orăşenesc (Darabani - Botoşani) Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi - Iaşi)
Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 CSM Bucovina Rădăuţi - CS Sporting Lieşti A: Negară Răzvan (Vaslui - Vaslui)
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2018-05-26     Ora: 18:00 A2: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Municipal (Rădăuţi - Suceava) Obs: Luca Valentin (Botoşani - Botoşani)
Obs: Scanteie Daniel (Bacău - Bacău)
Etapa 26
# echipe arbitri
1 CS Tunari - AS FC Aninoasa A: Lungu Valentin (Iaşi - Iaşi)
A1: Iftime Alexandru (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2018-05-26     Ora: 18:00 A2: Țăranu Vlad (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga a 3-a, Seria a 3-a
Stadion: Tunari (Tunari - Ilfov) Obs: Raceala Nicolae (Alexandria - Teleorman)
Obs: Costache Mihai (Bucureşti - Bucureşti)
Ziua 2
# echipe arbitri
1 FC CFR 1907 Cluj SA - AS Atletico Steaua A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2018-05-26     Ora: 10:00

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Academia de Sport Targu Mures (Complex Weekend) (Târgu Mureş - Mureş)
2 AFC Odorheiu Secuiesc - FC Bacău A: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2018-05-26     Ora: 11:00

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Academia de Sport Targu Mures (Complex Weekend) (Târgu Mureş - Mureş)
3 ACS Kinder Sangeorgiu de Mures - FC Hermannstadt A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2018-05-26     Ora: 12:00

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Academia de Sport Targu Mures (Complex Weekend) (Târgu Mureş - Mureş)
4 FC Bacău - FC CFR 1907 Cluj SA A: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2018-05-26     Ora: 17:00

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Academia de Sport Targu Mures (Complex Weekend) (Târgu Mureş - Mureş)
5 AS Atletico Steaua - AFC Odorheiu Secuiesc A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2018-05-26     Ora: 18:00

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Academia de Sport Targu Mures (Complex Weekend) (Târgu Mureş - Mureş)
6 ACS Kids Tampa - ACS Kinder Sangeorgiu de Mures A: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2018-05-26     Ora: 19:00

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Academia de Sport Targu Mures (Complex Weekend) (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 14
# echipe arbitri
1 Magura 2012 Bacau - Real 2 Craiova A: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
A1: Luca Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2018-05-26     Ora: 10:00 A2: Neculau Cosmin (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga 2 Feminin, Seria 1
Stadion: Lucreţiu Avram (Bacău - Bacău)

Calendar