Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşov Bucureşti BuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Bucureşti

Etapa 8
# echipe arbitri
1 CS Sportul Snagov SA - AFC UTA Arad A: Amorăriței Mihai (Câmpina - Prahova)
A1: Radu Iulian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-20     Ora: 17:00 A2: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmbovita)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Gheorghe Alin (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Voinţa (Snagov - Ilfov) Obs: Mirt Irina (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa)
2 CS Baloteşti - ACS Poli Timişoara
Data: 2018-09-22     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Comunal Balotesti (Baloteşti - Ilfov) Obs: Lumanare Marian (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS Afumaţi - CS Medgidia
Data: 2018-09-22     Ora: 17:00

Liga 3, Seria a II-a
Stadion: Comunal (Afumaţi - Ilfov) Obs: Simion Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 ACS Sport Team Bucureşti - SC FC Voluntari SA A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)

Etapa Preliminară U19, Seria 7 R: Dima Iulian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov) Obs: Poenaru Ştefan (Botoşani - Botoşani)
2 CS Sportul Snagov SA - CS Balotești A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Mindeart Valentin (Buftea - Ilfov)
Data: 2018-09-23     Ora: 12:00 A2: Ristea Octavian (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U19, Seria 7 R: Voicu Adrian (Buftea - Ilfov)
Stadion: Voinţa (Snagov - Ilfov)
3 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neagu Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Etapa Preliminară U19, Seria 9 R: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Electroaparataj (Bucureşti - Bucureşti)
4 FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Pro Team A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-09-23     Ora: 12:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U19, Seria 9 R: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
5 SCM Gloria Buzău - LPS Buzău A: Breoi Nicolae (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Etapa Preliminară U19, Seria 10 R: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Petrolul (Berca - Buzău)
6 CS Concordia Chiajna - ACS Petrolul 52 A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bodolan Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)

Etapa Preliminară U19, Seria 10 R: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
7 Academia de Fotbal Farul Constanta - AFC Unirea 04 Slobozia A: Cretu Radu (Botoşani - Botoşani)
A1: Popovici Valentin (Botoşani - Botoşani)
Data: 2018-09-23     Ora: 14:00 A2: Grigoriu Mircea Mihail (Bucureşti - Bucureşti)

Etapa Preliminară U17, Seria 5 R: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
Stadion: Portul (Constanţa - Constanţa)
8 ACS Sport Team Bucureşti - SC FC Voluntari SA A: Dima Iulian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)

Etapa Preliminară U17, Seria 7 R: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov)
9 CS Sportul Snagov SA - CS Balotești A: Voicu Adrian (Buftea - Ilfov)
A1: Mindeart Valentin (Buftea - Ilfov)
Data: 2018-09-23     Ora: 14:00 A2: Ristea Octavian (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U17, Seria 7 R: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Voinţa (Snagov - Ilfov)
10 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neagu Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Etapa Preliminară U17, Seria 9 R: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Electroaparataj (Bucureşti - Bucureşti)
11 FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Pro Team A: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-09-23     Ora: 14:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U17, Seria 9 R: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
12 SCM Gloria Buzău - LPS Buzău A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Etapa Preliminară U17, Seria 10 R: Breoi Nicolae (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Petrolul (Berca - Buzău)
13 CS Concordia Chiajna - ACS Petrolul 52 A: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bodolan Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)

Etapa Preliminară U17, Seria 10 R: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 Dream Team Bucuresti - Carmen București A: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-23     Ora: 11:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3 Feminin, Seria 1
Stadion: Comunal (Cernica - Ilfov)
2 Progresul Bucuresti - Luceafarul Filiași 2 A: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-23     Ora: 11:00 A2: Neagu Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3 Feminin, Seria 1
Stadion: Ion Tiriac (Bucureşti - Bucureşti)
3 ACS Activ Slobozia - CSM Paşcani A: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dobre Vasilica (Slobozia - Ialomiţa)
Data: 2018-09-23     Ora: 11:00 A2: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3 Feminin, Seria 2
Stadion: 1 Mai (Slobozia - Ialomiţa)

Calendar