Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţa Iaşi IlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Iaşi

Etapa 37
# echipe arbitri
1 ACS Dacia Unirea Brăila - ASSCS Farul Constanţa A: Dan Florin Costin (Chirnogi - Călăraşi)
A1: Dută George Bogdan (Bacău - Bacău)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Petrea Alexandra Theodora (Bacău - Bacău)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Diaconu Lucian (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Municipal (Brăila - Brăila) Obs: Stanisteanu Victor (Buzău - Buzău)
Obs: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa)
2 CS Baloteşti - AS FC Universitatea Cluj A: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Vornicu Adrian (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-05-25     Ora: 12:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni - Argeş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
Stadion: Comunal Baloteşti (Baloteşti - Ilfov) Obs: Negoescu Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Obs: Carjă Lucian (Constanţa - Constanţa)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 CSM Bucovina Rădăuţi - ACS Foresta Suceava A: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi)
A1: Iftime Alexandru (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Contofan Iulian (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria I
Stadion: Municipal (Rădăuţi - Suceava) Obs: Voicu Emil (Bacău - Bacău)
Obs: Anton Ciprian (Suceava - Suceava)
2 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - ACS KSE Târgu Secuiesc A: Lungu Valentin (Iaşi - Iaşi)
A1: Condurache Adrian (Paşcani - Iaşi)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria I
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Luca Valentin (Botoşani - Botoşani)
Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti - Botoşani)
3 ASMS ACS Sănătatea Darabani - AFC Metalul Buzău A: Popa Silviu Gabriel (Vaslui - Vaslui)
A1: Țăranu Vlad (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Lungu Alexandra (Roman - Neamţ)

Liga 3, Seria I
Stadion: Orăşenesc (Darabani - Botoşani) Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi - Iaşi)
Obs: Scanteie Daniel (Bacău - Bacău)
4 ACS SR Municipal Braşov - CS Atletic Bradu A: Roman Cosmin (Iaşi - Iaşi)
A1: Ciuban Cosmin (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Danciu Cosmin (Hunedoara - Hunedoara)
Obs: Epure Valentin (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSJ Știința U' Craiova - CSM Targu Mures
A1: Smeu Ionuţ (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-25     Ora: 13:30 A2: Mihalcut Andrei (Iaşi - Iaşi)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 West Deva - Viitorul Baleasa
A1: Decă Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:45 A2: Mihalcut Andrei (Iaşi - Iaşi)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 CSM Paşcani - Universitatea 2 Galati A: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
A1: Iftime Alexandru (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-05-26     Ora: 11:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi - Iaşi)

Liga 3 Feminin, Seria 2
Stadion: CFR (Paşcani - Iaşi)

Calendar