Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţa Iaşi IlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Iaşi

Etapa 12
# echipe arbitri
1 AFC Botoşani - LPS Piatra Neamţ A: Moisa Mihai (Iaşi - Iaşi)
A1: Macovei George (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Nistor Radu (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Tomozei Razvan (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Comunal (Ipoteşti - Botoşani)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 LPS Roman - ACS Juniorul Suceava A: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi)
A1: Macovei George (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-27     Ora: 12:00 A2: Nistor Radu (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Tomozei Razvan (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Constantinescu Nehoiu (Roman - Neamţ)
Etapa 12
# echipe arbitri
1 AFC Botoşani - LPS Piatra Neamţ A: Tomozei Razvan (Iaşi - Iaşi)
A1: Macovei George (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Nistor Radu (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Moisa Mihai (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Comunal (Ipoteşti - Botoşani)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 LPS Roman - ACS Juniorul Suceava A: Tomozei Razvan (Iaşi - Iaşi)
A1: Macovei George (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-27     Ora: 14:00 A2: Nistor Radu (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Constantinescu Nehoiu (Roman - Neamţ)
Etapa 12
# echipe arbitri
1 LPS Galaţi - CSM Bacău A: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi)
A1: Contofan Iulian (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Lodbă Andreea (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Siderurgistul (Galaţi - Galaţi)
Etapa 26
# echipe arbitri
1 CS Baloteşti - AFC Ripensia Timișoara A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-03-23     Ora: 11:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni - Argeş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Marinescu Madalin (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Comunal Baloteşti (Baloteşti - Ilfov) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava - Suceava)
Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu - Giurgiu)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 CSM Bucovina Rădăuţi - CS Sporting Lieşti A: Negară Răzvan (Vaslui - Vaslui)
A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui - Vaslui)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria I
Stadion: Municipal (Rădăuţi - Suceava) Obs: Starica Virgil (Iaşi - Iaşi)
Obs: Tănasă Mihail Gabriel (Botoşani - Botoşani)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 Futsal Poli Iasi - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt
A1: Mihalcut Andrei (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-28     Ora: 18:45 A2: Nistor Radu (Iaşi - Iaşi)

Campionatul National Juniori U19, Seria 1
Stadion: Sala LPS (Iaşi - Iaşi)
Etapa 12
# echipe arbitri
1 LPS Galaţi - ACS Sport Team Bucureşti A: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
A1: Contofan Iulian (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Lodbă Andreea (Iaşi - Iaşi)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Siderurgistul (Galaţi - Galaţi)
2 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - CSA Steaua Bucureşti A: Burla Valentin (Iaşi - Iaşi)
A1: Iftime Alexandru (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-24     Ora: 12:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi - Iaşi)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Roman Cosmin (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Ceahlăul 2 - sintetic (Piatra Neamţ - Neamţ)
3 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - ACS C de Performanţă Rapid Bucureşti A: Roman Cosmin (Iaşi - Iaşi)
A1: Iftime Alexandru (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-24     Ora: 10:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi - Iaşi)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Burla Valentin (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 Navobi Iasi - Magura 2012 Bacau A: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
A1: Lodbă Andreea (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-24     Ora: 11:00 A2: Macovei George (Iaşi - Iaşi)

Liga 2 Feminin, Seria 1
Stadion: Emil Alexandrescu sintetic (Iaşi - Iaşi)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 AS Ecologistul Botoșani - ACS Juniorul Campulung Moldovenesc A: Tomozei Razvan (Iaşi - Iaşi)
A1: Macovei George (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-03-23     Ora: 10:00 A2: Nistor Radu (Iaşi - Iaşi)

Liga Elitelor U15, Seria 1 R: Moisa Mihai (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Comunal (Ipoteşti - Botoşani)

Calendar