Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălaj Satu Mare SibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Satu Mare

Etapa 12
# echipe arbitri
1 CSS 2 Baia Mare - LPS CSS BIHORUL Oradea A: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
A1: Damian Jennifer (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-03-24     Ora: 12:00 A2: Estan Alex Andrei (Satu Mare - Satu Mare)

Campionatul Național U19, Seria 9 R: Peneghi Serban (Carei - Satu Mare)
Stadion: Comunal Recea (Săsar - Maramureş)
2 LPS Cluj-Napoca - AFC Gloria Junior A: Peneghi Serban (Carei - Satu Mare)
A1: Popescu Tudor (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Caliman Patrik (Satu Mare - Satu Mare)

Campionatul Național U19, Seria 10 R: Bontidean Daniel (Satu Mare - Satu Mare)
Stadion: Baza Sportivă Unirea (Cluj-Napoca - Cluj)
3 CSS 2 Baia Mare - AS FC Universitatea Cluj A: Peneghi Serban (Carei - Satu Mare)
A1: Damian Jennifer (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-03-24     Ora: 14:00 A2: Estan Alex Andrei (Satu Mare - Satu Mare)

Campionatul Național U17, Seria 9 R: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
Stadion: Comunal Recea (Săsar - Maramureş)
4 LPS Cluj-Napoca - AFC Gloria Junior A: Bontidean Daniel (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Popescu Tudor (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Caliman Patrik (Satu Mare - Satu Mare)

Campionatul Național U17, Seria 10 R: Peneghi Serban (Carei - Satu Mare)
Stadion: Baza Sportivă Unirea (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 26
# echipe arbitri
1 CS Luceafărul Oradea - CS Aerostar Bacău A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Cimponeriu Calin (Lugoj - Timiş)
Data: 2019-03-23     Ora: 11:00 A2: Filip Alexandru (Timişoara - Timiş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara - Timiş)
Obs: Petrean Cristian (Hunedoara - Hunedoara)
2 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Dacia Unirea Brăila A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2019-03-23     Ora: 11:00 A2: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Dumitrică Omar Cristian (Craiova - Dolj)
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Pintilie Constantin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 CS Minaur Baia Mare - CS Gaz Metan Mediaş 2 A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Paduraru Sebastian (Gura Humorului - Suceava)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Hazi Vladut (Volovăţ - Suceava)

Liga 3, Seria a V-a
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare - Maramureş) Obs: Por Constantin (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Maja Ioan (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 FC CFR 1907 Cluj SA - ACS Kinder Sangeorgiu de Mures A: Bontidean Daniel (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Popescu Tudor (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-03-23     Ora: 10:00 A2: Caliman Patrik (Satu Mare - Satu Mare)

Liga Elitelor U15, Seria 15 R: Peneghi Serban (Carei - Satu Mare)
Stadion: Baza Sportivă Unirea (Cluj-Napoca - Cluj)

Calendar