Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălaj Satu Mare SibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Satu Mare

Etapa 37
# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Băla Casian (Arad - Arad)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Timar Ovidiu (Marghita - Bihor)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara - Timiş) Obs: Hincu Florin (Braşov - Braşov)
Obs: Petrean Cristian (Hunedoara - Hunedoara)
2 ACS Poli Timişoara - CS Mioveni A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Jurca Tudor Florin (Arad - Arad)
Stadion: Electrica (Timişoara - Timiş) Obs: Monea Dan (Aiud - Alba)
Obs: Bitea Radu (Oradea - Bihor)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 CS Şoimii Lipova - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
A1: Kopriva Zsolt (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Lakatos Rares (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa - Caraş Severin)
Obs: Ştefan Marius Claudiu (Orăştie - Hunedoara)
2 CS Ocna Mureş - CS Naţional Sebiş A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Kopriva Tamas (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Seiche Lazăr Flavius (Sânmihaiu Almaşului - Sălaj)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Soda (Ocna Mureş - Alba) Obs: Balaj Vasile (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Obs: Lazar Mihail (Covasna - Covasna)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - AFC Unirea 1924
A1: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-05-26     Ora: 10:00 A2: Ciuchiță Laurentiu (Oradea - Bihor)

Juniori U11, Zona 7
Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda - Timiş)
2 CS Atletico Arad - CSM Şcolar Reşiţa
A1: Ciuchiță Laurentiu (Oradea - Bihor)
Data: 2019-05-26     Ora: 11:30 A2: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)

Juniori U11, Zona 7
Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda - Timiş)
Finala
# echipe arbitri
1 Locul 1 Grupa A - Locul 1 Grupa B
A1: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-05-26     Ora: 16:00 A2: Ciuchiță Laurentiu (Oradea - Bihor)

Juniori U11, Zona 7
Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda - Timiş)

Calendar