Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba • Arad • Argeş •
Bacău •
Bihor • Bistriţa Năsăud • Botoşani • Brăila • Braşov • Bucureşti • Buzău • Călăraşi • Caraş Severin • Cluj • Constanţa • Covasna • Dâmboviţa • Dolj • Galaţi • Giurgiu • Gorj • Harghita • Hunedoara • Ialomiţa • Iaşi • Ilfov • Maramureş • Mehedinţi • Mureş • Neamţ • Olt • Prahova • Sălaj • Satu Mare • Sibiu • Suceava • Teleorman • Timiş • Tulcea • Vâlcea • Vaslui •
Vrancea
Bacău
Etapa 4
Etapa 1
Etapa 7
Etapa 8
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - Politehnica Timișoara | A: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova) |
A1: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
|
|
SuperLiga Feminină - Play-Off, | ||
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc - Harghita) | Obs. arbitri: Fridl Marian (Bacău - Bacău) | |
Obs: Mazilu Horia (Bucureşti - Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | AFC Metalul Buzău - ACS Unirea Braniştea | A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi) |
A1: Duță George Bogdan (Bacău - Bacău) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 15:00 |
A2: Lucaci Claudiu (Bacău - Bacău)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 2 | ||
Stadion: Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic) (Buzău - Buzău) | Obs. arbitri: Danciu Florin (Focşani - Vrancea) | |
Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti - Bucureşti) | ||
2 | CSM Focşani 2007 - CS Sporting Lieşti | A: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi) |
A1: Bobe Ionuţ Marius (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 15:00 |
A2: Turcanu Ionut (Coţuşca - Botoşani)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 2 | ||
Stadion: Milcovul (Focşani - Vrancea) | Obs. arbitri: Velicu Bogdan (Bucureşti - Bucureşti) | |
Obs: Scanteie Daniel (Bacău - Bacău) | ||
3 | SCM Zalău - CSM Sighetu Marmaţiei | A: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Crăciun Alexandru (Oneşti - Bacău) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Iftime Alexandru (Buftea - Ilfov)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 10 | ||
Stadion: Municipal (Zalău - Sălaj) | Obs. arbitri: Salomir Marian (Cluj-Napoca - Cluj) | |
Obs: Suciu Ioan Viorel (Târgu Mureş - Mureş) | ||
4 | CSM Alexandria - CSC Dumbrăviţa | A: Amorăriței Mihai (Câmpina - Prahova) |
A1: Antal Damian (Bacău - Bacău) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 11:00 |
A2: Antal Csaba (Baciu - Cluj)
|
|
Liga 2 - Play-Out, Grupa A | R: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş - Argeş) | |
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele - Teleorman) | Obs. arbitri: Mihalache Gheorghe (Buzău - Buzău) | |
Obs: Lolea Viorel (Reşiţa - Caraş Severin) | ||
5 | CS Concordia Chiajna - AFC Progresul 1944 Spartac | A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj) |
A1: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 11:00 |
A2: Iugulescu Petruţa (Ploieşti - Prahova)
|
|
Liga 2 - Play-Out, Grupa B | R: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti) | |
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov) | Obs. arbitri: Sava Cristian (Bacău - Bacău) | |
Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui - Vaslui) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Focşani | A: Gherghel Catalin (Bacău - Bacău) |
A1: Antal Octavian (Bacău - Bacău) | ||
Data: 2024-03-31 Ora: 12:00 |
A2: Iftime Vlad (Bacău - Bacău)
|
|
Naţional U19 Play-Off, Seria 2 | ||
Stadion: Dunărea 2 (Galaţi - Galaţi) | ||
2 | CSM Paşcani - LPS Piatra Neamţ | A: Bucătaru Ruben Alexandru (Oneşti - Bacău) |
A1: Dima - Tudor Ovidiu - Vladut (Oneşti - Bacău) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Bortoș Paul (Bacău - Bacău)
|
|
Naţional U19 Play-Out, Seria 1 | ||
Stadion: Siretul (Paşcani - Iaşi) | ||
3 | CSM Paşcani - ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi | A: Dima - Tudor Ovidiu - Vladut (Oneşti - Bacău) |
A1: Bucătaru Ruben Alexandru (Oneşti - Bacău) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 14:00 |
A2: Bortoș Paul (Bacău - Bacău)
|
|
Naţional U17 Play-Out, Seria 1 | ||
Stadion: Siretul (Paşcani - Iaşi) | ||
4 | ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila | A: Antal Octavian (Bacău - Bacău) |
A1: Iftime Vlad (Bacău - Bacău) | ||
Data: 2024-03-31 Ora: 14:00 |
A2: Gherghel Catalin (Bacău - Bacău)
|
|
Naţional U17 Play-Out, Seria 2 | ||
Stadion: Dunărea 2 (Galaţi - Galaţi) | ||
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | SC Dinamo 1948 SA - AFC Chindia Târgovişte | A: Oancea Andrei (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Barbu Florinel (Giurgiu - Giurgiu) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Crăciun Alexandru (Oneşti - Bacău)
|
|
Liga Elitelor U16 Play-Out, Seria 2 Play-Out | ||
Stadion: B.D.I Sport ARENA (Dobroeşti - Ilfov) | ||
2 | SC Dinamo 1948 SA - AFC Chindia Târgovişte | A: Barbu Florinel (Giurgiu - Giurgiu) |
A1: Crăciun Alexandru (Oneşti - Bacău) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 14:00 |
A2: Oancea Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Liga Elitelor U15 Play-Out, Seria 2 Play-Out | ||
Stadion: B.D.I Sport ARENA (Dobroeşti - Ilfov) | ||
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...