Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeş Bacău BihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Bacău

Etapa 19
# echipe arbitri
1 LPS Piatra Neamţ - LPS Iaşi A: Aradei Iulian (Bacău - Bacău)
A1: Mireanu Gheorghe Răzvan (Bacău - Bacău)
Data: 2019-11-16     Ora: 12:00 A2: Calin Marina Alexandra (Bacău - Bacău)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Antal Octavian (Bacău - Bacău)
Stadion: Ceahlăul 2 - sintetic (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 LPS Piatra Neamţ - LPS Iaşi A: Antal Octavian (Bacău - Bacău)
A1: Mireanu Gheorghe Răzvan (Bacău - Bacău)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Calin Marina Alexandra (Bacău - Bacău)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Aradei Iulian (Bacău - Bacău)
Stadion: Ceahlăul 2 - sintetic (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 13
# echipe arbitri
1 ACS Şomuz Fălticeni - ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Tineretului (Fălticeni - Suceava) Obs: Vamanu Vasile (Bacău - Bacău)
2 CS Ştiinţa Miroslava - CSM Focşani 2007
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Uricani (Miroslava - Iaşi) Obs: Scanteie Daniel (Bacău - Bacău)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - SC FC Viitorul Constanţa SA A: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
A1: Baltatu Mihai (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-11-16     Ora: 12:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Municipal sintetic (Miercurea Ciuc - Harghita) Obs: Fridl Marian (Bacău - Bacău)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 LPS Piatra Neamţ - ACS Juniorul Campulung Moldovenesc A: Aradei Iulian (Bacău - Bacău)
A1: Calin Marina Alexandra (Bacău - Bacău)
Data: 2019-11-17     Ora: 10:00 A2: Budău Ana Maria (Bacău - Bacău)

Liga Elitelor U15, Seria 1
Stadion: Ceahlăul 2 - sintetic (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 SCM Gloria Buzău - ACS Juniorul 2014 A: Mavriche Sergiu (Bacău - Bacău)
A1: Antal Damian (Bacău - Bacău)
Data: 2019-11-17     Ora: 11:00 A2: Dută George Bogdan (Bacău - Bacău)

Liga Elitelor U15, Seria 4
Stadion: Petrolul (Berca - Buzău)

Calendar