Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaArad Argeş BacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Argeş

Etapa 11
# echipe arbitri
1 CN Dinicu Golescu - ACS Campionii Fotbal Club Argeş A: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
A1: Nicolae Marin Sebastian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-09-21     Ora: 12:00 A2: Nicolae Ovidiu Petrut (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Nicolae Alexandru (Piteşti - Argeş)
Stadion: Muscelul (Câmpulung Muscel - Argeş)
2 CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - SCM Râmnicu Vâlcea A: Racoare Arthur (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Olteanu Robert (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-09-21     Ora: 12:00 A2: Tudor Petrut (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U19, Seria 7 R: Bădoi Florin (Piteşti - Argeş)
Stadion: Municipal (Drăgăşani - Vâlcea)
3 CN Dinicu Golescu - ACS Campionii Fotbal Club Argeş A: Nicolae Alexandru (Piteşti - Argeş)
A1: Nicolae Marin Sebastian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-09-21     Ora: 14:00 A2: Nicolae Ovidiu Petrut (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
Stadion: Muscelul (Câmpulung Muscel - Argeş)
4 CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - SCM Râmnicu Vâlcea A: Bădoi Florin (Piteşti - Argeş)
A1: Olteanu Robert (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-09-21     Ora: 14:00 A2: Tudor Petrut (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U17, Seria 7 R: Racoare Arthur (Curtea de Argeş - Argeş)
Stadion: Municipal (Drăgăşani - Vâlcea)
5 Universitatea Craiova - FC CFR 1907 Cluj SA A: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2019-09-22     Ora: 10:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)
6 Universitatea Craiova - FC CFR 1907 Cluj SA A: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2019-09-22     Ora: 12:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)

Calendar