Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaArad Argeş BacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Argeş

Etapa 19
# echipe arbitri
1 CN Dinicu Golescu - LPS Viitorul Piteşti A: Belega Eduard (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2019-11-16     Ora: 12:00 A2: Trandafir Dumitru (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Militaru Mihai (Piteşti - Argeş)
Stadion: Muscelul (Câmpulung Muscel - Argeş)
2 CS Hidro Râmnicu Vâlcea - LPS Târgu Jiu A: Racoare Arthur (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Nicolae Marin Sebastian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-11-16     Ora: 12:00 A2: Iacomi Valentin (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U19, Seria 7 R: Bădoi Florin (Piteşti - Argeş)
Stadion: Complex Sportiv Hidro (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
3 CN Dinicu Golescu - LPS Viitorul Piteşti A: Militaru Mihai (Piteşti - Argeş)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Trandafir Dumitru (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Belega Eduard (Câmpulung Muscel - Argeş)
Stadion: Muscelul (Câmpulung Muscel - Argeş)
4 CS Hidro Râmnicu Vâlcea - LPS Târgu Jiu A: Bădoi Florin (Piteşti - Argeş)
A1: Nicolae Marin Sebastian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00 A2: Iacomi Valentin (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U17, Seria 7 R: Racoare Arthur (Curtea de Argeş - Argeş)
Stadion: Complex Sportiv Hidro (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Etapa 13
# echipe arbitri
1 ACS Olimpic Cetate Râşnov - CS Blejoi
Data: 2019-11-16     Ora: 14:00

Liga 3, Seria 3
Stadion: Bucegi (Râşnov - Braşov) Obs: Barbu Catalin (Piteşti - Argeş)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Olympic FC Râmnicu Vâlcea - CS Hidro Râmnicu Vâlcea A: Bădoi Florin (Piteşti - Argeş)
A1: Nicolae Marin Sebastian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-11-16     Ora: 10:00 A2: Iacomi Valentin (Piteşti - Argeş)

Liga Elitelor U15, Seria 9
Stadion: Complex Sportiv Hidro (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Calendar