Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaArad Argeş BacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Argeş

Etapa 12
# echipe arbitri
1 CS Academia de Fotbal Gică Popescu - CSJ Ştiinţa U Craiova A: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Bădoi Florin (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Steroiu Vladut (Curtea de Argeş - Argeş)

Campionatul Național U19, Seria 6 R: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
Stadion: Hanul Doctorului (Craiova - Dolj) Obs: Filip Ioan (Slatina - Olt)
2 CS Academia de Fotbal Gică Popescu - CSS Slatina A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Bădoi Florin (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Steroiu Vladut (Curtea de Argeş - Argeş)

Campionatul Național U17, Seria 6 R: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş - Argeş)
Stadion: Hanul Doctorului (Craiova - Dolj)
Etapa 26
# echipe arbitri
1 CS Baloteşti - AFC Ripensia Timișoara A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-03-23     Ora: 11:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni - Argeş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Marinescu Madalin (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Comunal Baloteşti (Baloteşti - Ilfov) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava - Suceava)
Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu - Giurgiu)
Etapa 15
# echipe arbitri
1 Pro-Tineret Sighisoara - Kereszthegy Remetea
A1: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-25     Ora: 18:30 A2: Trasca Marius (Piteşti - Argeş)

Liga a 2-a, Liga 2 Futsal
Stadion: Sala Sporturilor Radu Voina (Sighișoara - Mureş) Obs: Ciolacu Bogdan (Piteşti - Argeş)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 AFC Unirea 04 Slobozia - SC Popeşti-Leordeni A: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)

Liga 3, Seria a II-a
Stadion: 1 Mai (Slobozia - Ialomiţa) Obs: Harlab Mihai (Braşov - Braşov)
Obs: Crăciun Romel (Giurgiu - Giurgiu)
2 Fotbal Club Rapid - SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Gaspar Vladut (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:30 A2: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)

Liga 3, Seria a II-a
Stadion: Regie (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Tâlvan Ovidiu Iosif (Sibiu - Sibiu)
3 ACS Flacăra Horezu - CSM Flacăra Moreni A: Dicu Madalin (Bucov - Prahova)
A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Enache Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Treapt (Horezu - Vâlcea) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti - Argeş)
Obs: Catanescu Marian (Craiova - Dolj)
4 ACS Industria Galda - CS Ocna Mureş A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
A1: Cosmescu Cristian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Galda Arena (Galda de Jos - Alba) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Poclid Ionel (Timişoara - Timiş)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 Viitorul Baleasa - Liceul Tehnologic Auto Craiova
A1: Enache Ionut (Curtea de Argeş - Argeş)
Data: 2019-03-26     Ora: 18:45 A2: Bădoi Florin (Piteşti - Argeş)

Campionatul National Juniori U19, Seria 6
Stadion: Sala Sporturilor (Işalniţa - Dolj)
Etapa 12
# echipe arbitri
1 U Craiova 1948 Club Sportiv SA - LPS Bihorul Oradea A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
A1: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-03-24     Ora: 12:00 A2: Nicolae Marin Sebastian (Piteşti - Argeş)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)

Calendar