Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba • Arad • Argeş • Bacău • Bihor • Bistriţa Năsăud • Botoşani • Brăila • Braşov • Bucureşti • Buzău • Călăraşi • Caraş Severin • Cluj • Constanţa • Covasna • Dâmboviţa • Dolj • Galaţi • Giurgiu • Gorj • Harghita • Hunedoara • Ialomiţa • Iaşi • Ilfov • Maramureş • Mehedinţi • Mureş • Neamţ •
Olt •
Prahova • Sălaj • Satu Mare • Sibiu • Suceava • Teleorman • Timiş • Tulcea • Vâlcea • Vaslui •
Vrancea
Olt
Etapa 1
Etapa 7
Etapa 8
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | Universitatea Craiova 2 - CSO Turceni | A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov) |
A1: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Anghel Lucian Marian (Caracal - Olt)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 7 | ||
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj) | Obs. arbitri: Anton Dumitru (Balş - Olt) | |
Obs: Dinu Adrian (Giurgiu - Giurgiu) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | A: Avram Antonio (Slatina - Olt) |
A1: Badea Albert (Șopărlița - Olt) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Cățilă Marian (Brâncoveni - Olt)
|
|
Naţional U19 Play-Out, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Drăgăşani - Vâlcea) | ||
2 | CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | A: Badea Albert (Șopărlița - Olt) |
A1: Avram Antonio (Slatina - Olt) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 14:00 |
A2: Cățilă Marian (Brâncoveni - Olt)
|
|
Naţional U17 Play-Out, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Drăgăşani - Vâlcea) | ||
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CSJ Ştiinţa U Craiova - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | A: Costea Gabriel (Roşiorii de Vede - Teleorman) |
A1: Anghel Lucian Marian (Caracal - Olt) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 10:00 |
A2: Trăistaru Mihai Dănuț (Videle - Teleorman)
|
|
Liga Elitelor U16 Play-Out, Seria 3 Play-Out | ||
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj) | ||
2 | CSJ Știința U Craiova - Universitatea Craiova | A: Anghel Lucian Marian (Caracal - Olt) |
A1: Costea Gabriel (Roşiorii de Vede - Teleorman) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Trăistaru Mihai Dănuț (Videle - Teleorman)
|
|
Liga Elitelor U15 Play-Off, Seria 3 Play-Off | ||
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj) | ||
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...