Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasna Dâmbovita DoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Dâmbovita

Etapa 37
# echipe arbitri
1 CS Baloteşti - ACS FC Academica Clinceni A: Costreie Adrian Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
Data: 2018-05-27     Ora: 14:30 A2: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)

Liga a 2-a, Liga 2 R: Amorăriței Mihai (Câmpina - Prahova)
Stadion: Comunal Balotesti (Baloteşti - Ilfov) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Tudor Emil (Târgovişte - Dâmbovita)
Etapa 26
# echipe arbitri
1 AFC Progresul 1944 Spartac - SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Marinescu Madalin (Ploieşti - Prahova)
A1: Dumitrache Stefan (Palanca - Prahova)
Data: 2018-05-26     Ora: 18:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)

Liga a 3-a, Seria a 2-a
Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Gligoras Adrian (Târgovişte - Dâmbovita)
Obs: Mihail Marian (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS Concordia Chiajna 2 - ACS Viitorul Domneşti A: Ciuchiță Laurentiu (Buftea - Ilfov)
A1: Onicescu Ion (Glodeni - Dâmbovita)
Data: 2018-05-26     Ora: 18:00 A2: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmbovita)

Liga a 3-a, Seria a 3-a
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila - Brăila)
Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 ACSO Filiaşi - CSM Școlar Reșita A: Illyeş Adrian (Ploieşti - Prahova)
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa - Prahova)
Data: 2018-05-26     Ora: 18:00 A2: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmbovita)

Liga a 3-a, Seria a 4-a
Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova - Dolj) Obs: Voicu Viorel (Slatina - Olt)
Obs: Oglindoiu Florin (Mehedinţi - Mehedinţi)
Ziua 3
# echipe arbitri
1 AS New Stars - CS Pandurii Târgu Jiu A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmbovita)
A1: Motan Mihai (Aninoasa - Dâmbovita)
Data: 2018-05-26     Ora: 11:00

Juniori U11, Zona 6
Stadion: Complex sportiv 1 mai - Zavoi (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Calendar