Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasna Dâmboviţa DoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Dâmboviţa

Etapa 12
# echipe arbitri
1 CSM Ploieşti - CS Concordia Chiajna A: Motan Mihai (Aninoasa - Dâmboviţa)
A1: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Badoiu Andreea (Târgovişte - Dâmboviţa)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Savu Vlăduț (Izvoarele - Dâmboviţa)
Stadion: Conpet (Strejnicu - Prahova)
2 CSM Ploieşti - ACS Petrosport Ploiesti A: Savu Vlăduț (Izvoarele - Dâmboviţa)
A1: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Badoiu Andreea (Târgovişte - Dâmboviţa)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Motan Mihai (Aninoasa - Dâmboviţa)
Stadion: Conpet (Strejnicu - Prahova)
Etapa 26
# echipe arbitri
1 FC Metaloglobus Bucureşti - ASSCS Farul Constanţa A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Bălan Marius (Dej - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 11:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Negoescu Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Obs: Stana Ştefan (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - ACS SR Municipal Braşov A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-03-23     Ora: 16:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele - Teleorman) Obs: Voicu Viorel (Caracal - Olt)
Obs: Ticlea Daniel (Buzău - Buzău)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 Viitorul 2010 Buzau - Futsal Club Dunarea Calarasi
A1: Dutu Bogdan (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-03-27     Ora: 16:00 A2: Dediu Valentin (Ploieşti - Prahova)

Campionatul National Juniori U19, Seria 2
Stadion: Sala Liceului Tehnologic Henri Coandă (Buzău - Buzău)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 ACS Petrosport Ploieşti - ASC Daco- Getica Bucuresti A: Motan Mihai (Aninoasa - Dâmboviţa)
A1: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-03-23     Ora: 10:00 A2: Badoiu Andreea (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga Elitelor U15, Seria 7 R: Savu Vlăduț (Izvoarele - Dâmboviţa)
Stadion: Conpet (Strejnicu - Prahova)
2 LPS Viitorul Piteşti - ARD Snagov A: Dumitru Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-03-23     Ora: 10:00 A2: Constantinescu Andrei (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga Elitelor U15, Seria 7
Stadion: Aripi (Piteşti - Argeş)
3 SCM Râmnicu Vâlcea - LPS Târgu Jiu A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Badoiu Andreea (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-03-24     Ora: 12:00 A2: Constantinescu Andrei (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga Elitelor U15, Seria 10
Stadion: Municipal - sintetic (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Calendar