Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasna Dâmbovita DoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Dâmbovita

Etapa 8
# echipe arbitri
1 CS Sportul Snagov SA - AFC UTA Arad A: Amorăriței Mihai (Câmpina - Prahova)
A1: Radu Iulian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-20     Ora: 17:00 A2: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmbovita)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Gheorghe Alin (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Voinţa (Snagov - Ilfov) Obs: Mirt Irina (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 Universitatea Alexandria - Asociația „Fotbal Club Fair-Play” A: Motan Mihai (Aninoasa - Dâmbovita)
A1: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmbovita)
Data: 2018-09-19     Ora: 17:00 A2: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte - Dâmbovita)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Municipal (Alexandria - Teleorman)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 ACS FC Academica Clinceni - ACSM Dunărea Giurgiu A: Savu Vlăduț (Târgovişte - Dâmbovita)
A1: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte - Dâmbovita)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Constantinescu Andrei (Târgovişte - Dâmbovita)

Etapa Preliminară U19, Seria 7 R: Ștefan Richard (Târgovişte - Dâmbovita)
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov)
2 Grupul Şcolar Agricol Nucet - AFC Chindia Targoviste A: Dumitru Adrian (Târgovişte - Dâmbovita)
A1: Onicescu Ion (Glodeni - Dâmbovita)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmbovita)

Etapa Preliminară U19, Seria 8 R: Motan Mihai (Aninoasa - Dâmbovita)
Stadion: Unirea (Nucet - Dâmbovita)
3 ACS FC Academica Clinceni - ACSM Dunărea Giurgiu A: Ștefan Richard (Târgovişte - Dâmbovita)
A1: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte - Dâmbovita)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Constantinescu Andrei (Târgovişte - Dâmbovita)

Etapa Preliminară U17, Seria 7 R: Savu Vlăduț (Târgovişte - Dâmbovita)
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov)
4 Grupul Şcolar Agricol Nucet - AFC Chindia Targoviste A: Motan Mihai (Aninoasa - Dâmbovita)
A1: Onicescu Ion (Glodeni - Dâmbovita)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmbovita)

Etapa Preliminară U17, Seria 8 R: Dumitru Adrian (Târgovişte - Dâmbovita)
Stadion: Unirea (Nucet - Dâmbovita)

Calendar