Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzău Călăraşi Caraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Călăraşi

Etapa 37
# echipe arbitri
1 ACS Dacia Unirea Brăila - ASSCS Farul Constanţa A: Dan Florin Costin (Chirnogi - Călăraşi)
A1: Dută George Bogdan (Bacău - Bacău)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Petrea Alexandra Theodora (Bacău - Bacău)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Diaconu Lucian (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Municipal (Brăila - Brăila) Obs: Stanisteanu Victor (Buzău - Buzău)
Obs: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 CS Medgidia - SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Amorăriței Mihai (Câmpina - Prahova)
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Enache Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Liga 3, Seria a II-a
Stadion: Central Eftimie Elisei (Medgidia - Constanţa) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Brînduşă Ionel Niculae (Călăraşi - Călăraşi)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 CS Viitorul 2010 Buzău - SCM Râmnicu Vâlcea
A1: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
Data: 2019-05-25     Ora: 09:00 A2: Ursu Alin Iulian (Olteniţa - Călăraşi)

Juniori U11, Zona 4
Stadion: Tăblierul (Piteşti - Argeş)
2 ACS FC Danut Coman Pitesti - ACS Petrosport Ploieşti
A1: Ursu Alin Iulian (Olteniţa - Călăraşi)
Data: 2019-05-25     Ora: 10:15 A2: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)

Juniori U11, Zona 4
Stadion: Tăblierul (Piteşti - Argeş)
3 CS Dunărea Zimnicea - ACS Prosport Academy
A1: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:30 A2: Ursu Alin Iulian (Olteniţa - Călăraşi)

Juniori U11, Zona 4
Stadion: Tăblierul (Piteşti - Argeş)
4 AFC Chindia Târgovişte - ACS Corona 2010 Brașov
A1: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
Data: 2019-05-25     Ora: 12:45 A2: Ursu Alin Iulian (Olteniţa - Călăraşi)

Juniori U11, Zona 4
Stadion: Tăblierul (Piteşti - Argeş)
Finala
# echipe arbitri
1 Locul 1 Grupa A - Locul 1 Grupa B
A1: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
Data: 2019-05-26     Ora: 09:30 A2: Ursu Alin Iulian (Olteniţa - Călăraşi)

Juniori U11, Zona 4
Stadion: Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 (Piteşti - Argeş)

Calendar