Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa Năsăud Botoşani BrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Botoşani

Etapa 5
# echipe arbitri
1 CSM Bucovina Rădăuţi - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi
Data: 2018-09-22     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Municipal (Rădăuţi - Suceava) Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti - Botoşani)
2 ACS Şomuz Fălticeni - AFC Metalul Buzău
Data: 2018-09-22     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Tineretului (Fălticeni - Suceava) Obs: Tănasă Mihail Gabriel (Botoşani - Botoşani)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 ACS Juniorul Suceava - LPS Roman A: Cretu Denis Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Dumitras George Alexandru (Botoşani - Botoşani)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Zepciuc Iasmina Margareta (Botoşani - Botoşani)

Etapa Preliminară U19, Seria 1 R: Băltuță Vasile Dorin (Flămânzi - Botoşani)
Stadion: 1 Mai (Iţcani - Suceava)
2 Academia de Fotbal Farul Constanța - AFC Unirea 04 Slobozia A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Popovici Valentin (Botoşani - Botoşani)
Data: 2018-09-23     Ora: 12:00 A2: Grigoriu Nicoleta (Botoşani - Botoşani)

Etapa Preliminară U19, Seria 5 R: Cretu Radu (Botoşani - Botoşani)
Stadion: Portul (Constanţa - Constanţa)
3 ACS Sport Team Bucureşti - SC FC Voluntari SA A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)

Etapa Preliminară U19, Seria 7 R: Dima Iulian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov) Obs: Poenaru Ştefan (Botoşani - Botoşani)
4 ACS Juniorul Suceava - LPS Roman A: Băltuță Vasile Dorin (Flămânzi - Botoşani)
A1: Dumitras George Alexandru (Botoşani - Botoşani)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Zepciuc Iasmina Margareta (Botoşani - Botoşani)

Etapa Preliminară U17, Seria 1 R: Cretu Denis Andrei (Botoşani - Botoşani)
Stadion: 1 Mai (Iţcani - Suceava)
5 Academia de Fotbal Farul Constanta - AFC Unirea 04 Slobozia A: Cretu Radu (Botoşani - Botoşani)
A1: Popovici Valentin (Botoşani - Botoşani)
Data: 2018-09-23     Ora: 14:00 A2: Grigoriu Mircea Mihail (Bucureşti - Bucureşti)

Etapa Preliminară U17, Seria 5 R: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
Stadion: Portul (Constanţa - Constanţa)

Calendar