Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureş Mehedinţi MureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Mehedinţi

Etapa 8
# echipe arbitri
1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AFC Ripensia Timișoara
Data: 2018-09-22     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACSO Filiaşi - AFC Hermannstadt 2
Data: 2018-09-21     Ora: 17:00

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova - Dolj) Obs: Oglindoiu Florin (Mehedinţi - Mehedinţi)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS Energeticianul A: Frincu Mihaita Daniel (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Ghilă Mihaiță Marian (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Peagu Marian Madalin (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)

Etapa Preliminară U19, Seria 12 R: Balanga Luis (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Stadion: Hanul Doctorului (Craiova - Dolj)
2 CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS Energeticianul A: Balanga Luis (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Ghilă Mihaiță Marian (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Peagu Marian Madalin (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)

Etapa Preliminară U17, Seria 12 R: Frincu Mihaita Daniel (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Stadion: Hanul Doctorului (Craiova - Dolj)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 Atletic Drobeta - Dunărea Giurgiu A: Frincu Mihaita Daniel (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Peagu Marian Madalin (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Data: 2018-09-23     Ora: 11:00 A2: Văcuță Robert Viorel (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)

Liga 3 Feminin, Seria 1
Stadion: Termo (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)

Calendar