Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOlt Prahova SălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Prahova

Etapa 37
# echipe arbitri
1 CS Sportul Snagov SA - CS Aerostar Bacău A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Voinţa (Ghermăneşti - Ilfov) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Crângaşu Decu (Ploieşti - Prahova)
2 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS ASU Politehnica Timișoara A: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş - Argeş)
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Obs: Ionescu Dragoş Petre (Fieni - Dâmboviţa)
3 FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Energeticianul A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Bălan Marius (Dej - Cluj)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Stana Ştefan (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 AS FC Agricola Borcea - AFC Progresul 1944 Spartac A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova - Dolj)

Liga 3, Seria a II-a
Stadion: Comunal (Borcea - Călăraşi) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova)
Obs: Petre Costel (Constanţa - Constanţa)
2 CS Medgidia - SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Amorăriței Mihai (Câmpina - Prahova)
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Enache Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Liga 3, Seria a II-a
Stadion: Central Eftimie Elisei (Medgidia - Constanţa) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Brînduşă Ionel Niculae (Călăraşi - Călăraşi)
3 ACS Flacăra Horezu - U Craiova 1948 Club Sportiv SA 2 A: Nanu Ionut Catalin (Giurgiu - Giurgiu)
A1: Cojocaru Ionut (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Mindeart Valentin (Giurgiu - Giurgiu)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Treapt (Horezu - Vâlcea) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Obs: Roşu Mitu (Ploieşti - Prahova)
Finală
# echipe arbitri
1 FC CFR 1907 Cluj SA - SC FC Viitorul Constanta SA A: Barbu Marian (Făgăraş - Braşov)
A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-05-25     Ora: 16:00 A2: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa - Prahova)

Cupa României U19, Finală R: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Goga Octavian (Braşov - Braşov)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 Carmen București - Progresul Bucuresti A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-05-26     Ora: 11:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)

Liga 3 Feminin, Seria 1
Stadion: Ion Ţiriac (ex-Granitul) (Bucureşti - Bucureşti)
2 Dream Team Bucuresti - Dunărea Giurgiu A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-05-26     Ora: 13:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)

Liga 3 Feminin, Seria 1
Stadion: Ion Ţiriac (ex-Granitul) (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar