Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghita Hunedoara IalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Hunedoara

Etapa 37
# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Băla Casian (Arad - Arad)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Timar Ovidiu (Marghita - Bihor)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara - Timiş) Obs: Hincu Florin (Braşov - Braşov)
Obs: Petrean Cristian (Hunedoara - Hunedoara)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 ACS SR Municipal Braşov - CS Atletic Bradu A: Roman Cosmin (Iaşi - Iaşi)
A1: Ciuban Cosmin (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Danciu Cosmin (Hunedoara - Hunedoara)
Obs: Epure Valentin (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - AFC Metalurgistul Cugir 1939 A: Vărzan Aurel (Timişoara - Timiş)
A1: Botaș Alin Marian (Timişoara - Timiş)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Sandu Patrik-Stefan (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Obs: Onicas Ioan (Zalău - Sălaj)
Obs: Orbonaş Călin Marius (Ilia - Hunedoara)
3 CS Şoimii Lipova - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
A1: Kopriva Zsolt (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Lakatos Rares (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa - Caraş Severin)
Obs: Ştefan Marius Claudiu (Orăştie - Hunedoara)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 Academia Luceafărul Cluj - CS Luceafărul Oradea
A1: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)
Data: 2019-05-25     Ora: 10:00 A2: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
2 LPS Satu Mare - CSM Târgu Mureş
A1: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:15 A2: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
3 AFC UTA Arad - ACS Atletic Zalău
A1: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-25     Ora: 12:30 A2: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
4 CS Sporting Recea - ACS Transilvania Bistriţa
A1: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-25     Ora: 13:45 A2: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
Finala
# echipe arbitri
1 Locul 1 Grupa A - Locul 1 Grupa B
A1: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)

Calendar