Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghita Hunedoara IalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Hunedoara

Etapa 13
# echipe arbitri
1 Muncitorul Resita - Spicom Sfantu Gheorghe
A1: Popescu Constantin Daniel (Ţicleni - Gorj)
Data: 2017-12-14     Ora: 16:00 A2: Luca Virgil (Timişoara - Timiş)

Liga I, Liga I R: Anca Florin Daniel (Deva - Hunedoara)
Stadion: Sala Sporturilor (Reşiţa - Caraş Severin) Obs: Săvulea Ion (Târgu Jiu - Gorj)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS Ilie Oana - Academia Luceafarul Cluj
A1: Bălan Alexandru (Deva - Hunedoara)
Data: 2017-12-19     Ora: 09:00 A2: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)

Trofeul Gheorghe Ola, Turneul Final Grupa A
Stadion: Sala Sporturilor (Reşiţa - Caraş Severin)
2 CSM Școlar Reșita - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
A1: Bălan Alexandru (Deva - Hunedoara)
Data: 2017-12-19     Ora: 10:00 A2: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)

Trofeul Gheorghe Ola, Turneul Final Grupa A
Stadion: Sala Sporturilor (Reşiţa - Caraş Severin)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 Academia Luceafarul Cluj - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
A1: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2017-12-19     Ora: 15:00 A2: Bălan Alexandru (Deva - Hunedoara)

Trofeul Gheorghe Ola, Turneul Final Grupa A
Stadion: Sala Sporturilor (Reşiţa - Caraş Severin)
2 ACS Ilie Oana - CSM Școlar Reșita
A1: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2017-12-19     Ora: 16:00 A2: Bălan Alexandru (Deva - Hunedoara)

Trofeul Gheorghe Ola, Turneul Final Grupa A
Stadion: Sala Sporturilor (Reşiţa - Caraş Severin)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 LPS Vaslui - ACS FC Danut Coman
A1: Bălan Alexandru (Deva - Hunedoara)
Data: 2017-12-19     Ora: 11:00 A2: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)

Trofeul Gheorghe Ola, Turneul Final Grupa B
Stadion: Sala Sporturilor (Reşiţa - Caraş Severin)
2 AS Hidro Ramnicu Valcea - Academia de Fotbal Gheorghe Hagi
A1: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2017-12-19     Ora: 12:00 A2: Bălan Alexandru (Deva - Hunedoara)

Trofeul Gheorghe Ola, Turneul Final Grupa B
Stadion: Sala Sporturilor (Reşiţa - Caraş Severin)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 ACS FC Danut Coman - Academia de Fotbal Gheorghe Hagi
A1: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2017-12-19     Ora: 17:00 A2: Bălan Alexandru (Deva - Hunedoara)

Trofeul Gheorghe Ola, Turneul Final Grupa B
Stadion: Sala Sporturilor (Reşiţa - Caraş Severin)
2 LPS Vaslui - AS Hidro Ramnicu Valcea
A1: Bălan Alexandru (Deva - Hunedoara)
Data: 2017-12-19     Ora: 18:00 A2: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)

Trofeul Gheorghe Ola, Turneul Final Grupa B
Stadion: Sala Sporturilor (Reşiţa - Caraş Severin)

Calendar