Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţi Mureş NeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Mureş

Etapa 12
# echipe arbitri
1 AS FC Interstar Sibiu - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe A: Bucin Razvan Alexandru (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Botoșer Răzvan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Chiorean Dragos (Târgu Mureş - Mureş)

Campionatul Național U19, Seria 10 R: Papp Csaba (Luduş - Mureş)
Stadion: Mecanica (Sibiu - Sibiu)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Rapid - SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Gaspar Vladut (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:30 A2: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)

Liga 3, Seria a II-a
Stadion: Regie (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Tâlvan Ovidiu Iosif (Sibiu - Sibiu)
2 CS Crişul Chişineu Criş - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii A: Rodina Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Crişul (Chişineu Criş - Arad) Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş - Mureş)
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara - Hunedoara)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 Pro-Tineret Sighisoara - CFF Clujana Cluj-Napoca
A1: Iftenie Mircea (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2019-03-28     Ora: 17:00 A2: Botoșer Răzvan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)

Campionatul National Juniori U19, Seria 4
Stadion: Sala Sporturilor Radu Voina (Sighișoara - Mureş)
Etapa 12
# echipe arbitri
1 AS FC Interstar Sibiu - FC CFR 1907 Cluj SA A: Papp Csaba (Luduş - Mureş)
A1: Botoșer Răzvan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Chiorean Dragos (Târgu Mureş - Mureş)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Bucin Razvan Alexandru (Târgu Mureş - Mureş)
Stadion: Mecanica (Sibiu - Sibiu)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 Ladies Targu Mures - Vasas 2 Femina Odorhei A: Papp Csaba (Luduş - Mureş)
A1: Chiorean Dragos (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2019-03-24     Ora: 14:00 A2: Prodan Ionut Alexandru (Târgu Mureş - Mureş)

Liga 2 Feminin, Seria 1
Stadion: Baza Sportivă Dorman (Adrianu Mare - Mureş)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 FC Interstar Sibiu - CS Hidro Râmnicu Vâlcea A: Papp Csaba (Luduş - Mureş)
A1: Botoșer Răzvan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2019-03-23     Ora: 10:00 A2: Chiorean Dragos (Târgu Mureş - Mureş)

Liga Elitelor U15, Seria 8 R: Bucin Razvan Alexandru (Târgu Mureş - Mureş)
Stadion: Mecanica (Sibiu - Sibiu)

Calendar