Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţi Mureş NeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Mureş

Etapa 37
# echipe arbitri
1 CS Ştiinţa Miroslava - CS Luceafărul Oradea A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş - Braşov)
Data: 2018-05-26     Ora: 11:00 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)

Liga a 2-a, Liga 2 R: Diaconu Marius (Roman - Neamţ)
Stadion: Comunal (Miroslava - Iaşi) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava - Suceava)
Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş - Mureş)
2 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Chindia Târgovişte A: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Fridl George Marian (Comăneşti - Bacău)
Data: 2018-05-26     Ora: 12:30 A2: Antal Damian (Bacău - Bacău)

Liga a 2-a, Liga 2 R: Gheorghe Alin (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Stadionul Central "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova)
Obs: Munteanu Ionel (Bacău - Bacău)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 AS FC Universitatea Cluj - ACS Industria Galda A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
A1: Albu Sergiu Tudor (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2018-05-26     Ora: 19:30 A2: Albu Balint (Târgu Mureş - Mureş)

Liga a 3-a, Seria a 5-a
Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Marchis Traian (Baia Mare - Maramureş)
Obs: China Cristian (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 Informatica Timisoara - Internazionale Traian Vaslui
A1: Curta Ovidiu Dan (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2018-05-26     Ora: 15:30 A2: Barlutiu Ovidiu Ciprian (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Sporturilor (Târgu Secuiesc - Covasna)
2 CS United Galaţi - Pro-Tineret Sighisoara
A1: Curta Ovidiu Dan (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2018-05-26     Ora: 17:00 A2: Barlutiu Ovidiu Ciprian (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Sporturilor (Târgu Secuiesc - Covasna)

Calendar