Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDolj Galaţi GiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Galaţi

Etapa 8
# echipe arbitri
1 CS Aerostar Bacău - Fotbal Club Argeş
Data: 2018-09-22     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Aerostar (Bacău - Bacău) Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi - Galaţi)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 AFC Botoşani - LPS Piatra Neamţ A: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)
A1: Pișta Andrei (Fălticeni - Suceava)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Hazi Vladut (Volovăţ - Suceava)

Etapa Preliminară U19, Seria 1 R: Cordureanu Andrei (Fălticeni - Suceava)
Stadion: Comunal (Ipoteşti - Botoşani)
2 CS Sporting Juniorul Vaslui - CSM Paşcani A: Constantinescu Ionut (Galaţi - Galaţi)
A1: Bararu Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Ghimiciu Andrei Florin (Galaţi - Galaţi)

Etapa Preliminară U19, Seria 2 R: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Municipal (Vaslui - Vaslui)
3 LPS Galaţi - ASC Municipal Dunărea Galaţi A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi - Galaţi)
A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Iftode Florin (Târgu Bujor - Galaţi)

Etapa Preliminară U19, Seria 4 R: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Siderurgistul - Sintetic (Galaţi - Galaţi)
4 SC FC Viitorul - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Carp Vasile Dorel (Negrilesti - Galaţi)
A1: Cobzaru Florin (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Ilie Laurentiu Nicolae (Galaţi - Galaţi)

Etapa Preliminară U19, Seria 5 R: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
Stadion: Orasenesc (Ovidiu - Constanţa)
5 FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Pro Team A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-09-23     Ora: 12:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U19, Seria 9 R: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
6 AFC Botoşani - LPS Piatra Neamţ A: Cordureanu Andrei (Fălticeni - Suceava)
A1: Pișta Andrei (Fălticeni - Suceava)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Hazi Vladut (Volovăţ - Suceava)

Etapa Preliminară U17, Seria 1 R: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Comunal (Ipoteşti - Botoşani)
7 CS Sporting Juniorul Vaslui - CSM Paşcani A: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)
A1: Bararu Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Ghimiciu Andrei Florin (Galaţi - Galaţi)

Etapa Preliminară U17, Seria 2 R: Constantinescu Ionut (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Municipal 2 (Vaslui - Vaslui)
8 LPS Galaţi - ASC Municipal Dunărea Galaţi A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Iftode Florin (Târgu Bujor - Galaţi)

Etapa Preliminară U17, Seria 4 R: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Siderurgistul - Sintetic (Galaţi - Galaţi)
9 FC Viitorul SA - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
A1: Cobzaru Florin (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Ilie Laurentiu Nicolae (Galaţi - Galaţi)

Etapa Preliminară U17, Seria 5 R: Carp Vasile Dorel (Negrilesti - Galaţi)
Stadion: Orasenesc (Ovidiu - Constanţa)
10 FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Pro Team A: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-09-23     Ora: 14:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U17, Seria 9 R: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 Universitatea 2 Galati - CN Nicu Gane A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
A1: Iftode Florin (Târgu Bujor - Galaţi)
Data: 2018-09-22     Ora: 10:00 A2: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)

Liga 3 Feminin, Seria 2
Stadion: Siderurgistul - Sintetic (Galaţi - Galaţi)

Calendar