Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş Severin Cluj ConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Cluj

Etapa 12
# echipe arbitri
1 LPS Satu Mare - CS Minaur Baia Mare A: Roman Adrian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Suciu George (Câmpia Turzii - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Bazso Magyar Tamas (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U19, Seria 9 R: Inoan Vlad (Floreşti - Cluj)
Stadion: Comunal (Dorolț-Dara - Satu Mare)
2 CS Luceafărul Oradea - ACS CIL Sighetu Marmaţiei A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Meres Robert (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-24     Ora: 12:00 A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U19, Seria 9 R: Moca Rares (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor)
3 LPS Târgu Mureș - LPS Bistriţa A: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Borz Daniel (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Vescan Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U19, Seria 10 R: Telecan Daniel Vasile (Apahida - Cluj)
Stadion: Trans-Sil sintetic (Târgu Mureş - Mureş)
4 LPS Satu Mare - CS Minaur Baia Mare A: Inoan Vlad (Floreşti - Cluj)
A1: Suciu George (Câmpia Turzii - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Bazso Magyar Tamas (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U17, Seria 9 R: Roman Adrian (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Comunal (Dorolț-Dara - Satu Mare)
5 CS Luceafărul Oradea - ACS CIL Sighetu Marmaţiei A: Moca Rares (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Meres Robert (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-24     Ora: 14:00 A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U17, Seria 9 R: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor)
6 LPS Târgu Mureș - LPS Bistriţa A: Telecan Daniel Vasile (Apahida - Cluj)
A1: Borz Daniel (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Vescan Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U17, Seria 10 R: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Trans-Sil sintetic (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 26
# echipe arbitri
1 FC Metaloglobus Bucureşti - ASSCS Farul Constanţa A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Bălan Marius (Dej - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 11:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Negoescu Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Obs: Stana Ştefan (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 15
# echipe arbitri
1 Pro-Tineret Sighisoara - Kereszthegy Remetea
A1: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-25     Ora: 18:30 A2: Trasca Marius (Piteşti - Argeş)

Liga a 2-a, Liga 2 Futsal
Stadion: Sala Sporturilor Radu Voina (Sighișoara - Mureş) Obs: Ciolacu Bogdan (Piteşti - Argeş)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 CS Hunedoara - CSM Şcolar Reşiţa A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Georgiu Ioan Claudiu (Dej - Cluj)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Michael Klein (Hunedoara - Hunedoara) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov - Braşov)
Obs: Țîră Mihai (Alba Iulia - Alba)
2 CS Crişul Chişineu Criş - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii A: Rodina Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Crişul (Chişineu Criş - Arad) Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş - Mureş)
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara - Hunedoara)
3 ACS Industria Galda - CS Ocna Mureş A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
A1: Cosmescu Cristian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Galda Arena (Galda de Jos - Alba) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Poclid Ionel (Timişoara - Timiş)
4 CS Iernut - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Popa Dragos Daniel (Băişoara - Cluj)

Liga 3, Seria a V-a
Stadion: Cornel Orza (Iernut - Mureş) Obs: Monea Dan (Aiud - Alba)
Obs: China Cristian (Baia Mare - Maramureş)
5 CS Minaur Baia Mare - CS Gaz Metan Mediaş 2 A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Paduraru Sebastian (Gura Humorului - Suceava)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Hazi Vladut (Volovăţ - Suceava)

Liga 3, Seria a V-a
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare - Maramureş) Obs: Por Constantin (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Maja Ioan (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 Olimpia 2 Cluj Napoca - Olimpic Star Cluj A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Meres Robert (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-24     Ora: 13:30 A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2 Feminin, Seria 2
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 CSM Târgu Mureș - AFC Metalurgistul Cugir 1939 A: Telecan Daniel Vasile (Apahida - Cluj)
A1: Borz Daniel (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 16:00 A2: Vescan Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga Elitelor U15, Seria 15 R: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Trans-Sil sintetic (Târgu Mureş - Mureş)
2 LPS Satu Mare - CS Viitorul Zalău A: Inoan Vlad (Floreşti - Cluj)
A1: Suciu George (Câmpia Turzii - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 10:00 A2: Bazso Magyar Tamas (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga Elitelor U15, Seria 14 R: Roman Adrian (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Comunal (Dorolț-Dara - Satu Mare)

Calendar