Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceava Teleorman TimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Teleorman

Etapa 30
# echipe arbitri
1 AS FC Pucioasa - ACS Unirea Bascov A: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbu Liviu (Videle - Teleorman)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Baciu Andrei (Videle - Teleorman)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Dumitru Tică Popescu (Pucioasa - Dâmboviţa) Obs: Harlab Mihai (Braşov - Braşov)
Obs: Chiritescu Petrisor (Braşov - Braşov)
2 AFC Astra 2 - ACSO Filiaşi A: Ciucanu Octavian (Braşov - Braşov)
A1: Schiopet Claudiu (Braşov - Braşov)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Astra (Ploieşti - Prahova) Obs: Babadac Cristina (Alexandria - Teleorman)
Obs: Mardan Ciprian Ioan (Făgăraş - Braşov)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSS Slobozia - SC Fotbal Club FCSB SA
A1: Naidin Valentin (Turnu Măgurele - Teleorman)
Data: 2019-05-25     Ora: 10:00 A2: Columban Catalin (Videle - Teleorman)

Juniori U11, Zona 3
Stadion: Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS Concordia Chiajna - Academia de Fotbal Gheorghe Hagi
A1: Columban Catalin (Videle - Teleorman)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:30 A2: Naidin Valentin (Turnu Măgurele - Teleorman)

Juniori U11, Zona 3
Stadion: Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB (Bucureşti - Bucureşti)
Finale
# echipe arbitri
1 SC Fotbal Club FCSB SA - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele - Teleorman)
A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle - Teleorman)
Data: 2019-05-26     Ora: 10:00 A2: Ciocan Cosmin (Turnu Măgurele - Teleorman)

Liga Elitelor U17, Finale R: Breoi Nicolae (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: CNAF Buftea iarbă (Buftea - Ilfov) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar