Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşani Brăila BraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Brăila

Etapa 19
# echipe arbitri
1 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Galaţi A: Hornet Andrei (Brăila - Brăila)
A1: Butoiu Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-11-17     Ora: 12:00 A2: Ruscuta Adrian (Brăila - Brăila)

Campionatul Național U19, Seria 2 R: Gurea Marian (Brăila - Brăila)
Stadion: Siderurgistul (Galaţi - Galaţi)
2 FC Farul Constanța 1920 - ACS FC Academica Clinceni A: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
A1: Mocanu Dragos (Brăila - Brăila)
Data: 2019-11-17     Ora: 12:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila - Brăila)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Virgolici Cristian (Brăila - Brăila)
Stadion: Vointa (Valul lui Traian - Constanţa)
3 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Galaţi A: Gurea Marian (Brăila - Brăila)
A1: Butoiu Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-11-17     Ora: 14:00 A2: Ruscuta Adrian (Brăila - Brăila)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Hornet Andrei (Brăila - Brăila)
Stadion: Siderurgistul (Galaţi - Galaţi)
4 FC Farul Constanța 1920 - ACS FC Academica Clinceni A: Virgolici Cristian (Brăila - Brăila)
A1: Mocanu Dragos (Brăila - Brăila)
Data: 2019-11-17     Ora: 14:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila - Brăila)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Vointa (Valul lui Traian - Constanţa)
Etapa 13
# echipe arbitri
1 CSA Axiopolis Sport Cernavodă - SC Fotbal Club FCSB SA 2
Data: 2019-11-15     Ora: 14:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Trust (Cernavodă - Constanţa) Obs: Gheorghe Ştefan (Brăila - Brăila)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 Futsal Club Dunarea Calarasi - Viitorul 08 Verneşti
A1: Preda Romeo (Brăila - Brăila)
Data: 2019-11-18     Ora: 16:00 A2: Hornet Andrei (Brăila - Brăila)

Campionatul National Juniori U19, Play-Off Seria 2
Stadion: Sala Polivalentă Ion C. Neagu (Călăraşi - Călăraşi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 Zimbrul Tulcea - AFK Csiksereda Miercurea Ciuc A: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
A1: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-11-17     Ora: 11:00 A2: Ichim Andrei (Făurei - Brăila)

Liga 3 Feminin, Seria 4
Stadion: Comunal (Topolog - Tulcea)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Suporter Club Otelul Galaţi - LPS Galati A: Gurea Marian (Brăila - Brăila)
A1: Butoiu Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-11-17     Ora: 10:00 A2: Ruscuta Adrian (Brăila - Brăila)

Liga Elitelor U15, Seria 2 R: Hornet Andrei (Brăila - Brăila)
Stadion: Siderurgistul (Galaţi - Galaţi)

Calendar