Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşani Brăila BraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Brăila

Etapa 12
# echipe arbitri
1 CSM Focşani 2007 - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Gurea Marian (Brăila - Brăila)
A1: Butoiu Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-03-24     Ora: 12:00 A2: Purcareata Teodor (Brăila - Brăila)

Campionatul Național U19, Seria 2 R: Hornet Andrei (Brăila - Brăila)
Stadion: Unirea (Odobeşti - Vrancea)
2 CSM Focşani 2007 - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Hornet Andrei (Brăila - Brăila)
A1: Butoiu Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-03-24     Ora: 14:00 A2: Purcareata Teodor (Brăila - Brăila)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Gurea Marian (Brăila - Brăila)
Stadion: Unirea (Odobeşti - Vrancea)
Etapa 15
# echipe arbitri
1 Futsal Ceahlaul Piatra Neamt - FORTIUS 2014 BUZAU
A1: Decă Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-03-23     Ora: 17:15 A2: Mocanu Dragos (Brăila - Brăila)

Liga a 2-a, Liga 2 Futsal
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Balmus Doru (Galaţi - Galaţi)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 CSA Axiopolis Sport Cernavodă - ACSM Olteniţa A: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
A1: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Ciocan Cosmin (Turnu Măgurele - Teleorman)

Liga 3, Seria a II-a
Stadion: Trust (Cernavodă - Constanţa) Obs: Grozea Teodor (Brăila - Brăila)
Obs: Gheorghe Ştefan (Brăila - Brăila)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 SCM Gloria Buzau - Luceafarul Buzau
A1: Hornet Andrei (Brăila - Brăila)
Data: 2019-03-25     Ora: 20:00 A2: Preda Romeo (Brăila - Brăila)

Campionatul National Juniori U19, Seria 2
Stadion: Sala Sporturilor Romeo Iamandi (Buzău - Buzău)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 Atletic Onix - Selena SN Constanta A: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
A1: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)
Data: 2019-03-24     Ora: 11:00 A2: Vasile Alexandru (Buzău - Buzău)

Liga 2 Feminin, Seria 1
Stadion: Onix (Râmnicu Sărat - Buzău) Obs: Grozea Teodor (Brăila - Brăila)

Calendar