Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba AradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Alba

Etapa 37
# echipe arbitri
1 ACS Poli Timişoara - CS Mioveni A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Jurca Tudor Florin (Arad - Arad)
Stadion: Electrica (Timişoara - Timiş) Obs: Monea Dan (Aiud - Alba)
Obs: Bitea Radu (Oradea - Bihor)
2 AFC Chindia Târgovişte - CS Luceafărul Oradea A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Velicu Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-05-25     Ora: 14:00 A2: Vodă Alexandru (Alba Iulia - Alba)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte - Dâmboviţa) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Rădulescu Ioan (Târgu Jiu - Gorj)
3 AFC UTA Arad - FC Petrolul Ploieşti
Data: 2019-05-26     Ora: 14:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Motorul (Arad - Arad) Obs: Petropulos Cristian (Alba Iulia - Alba)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 LPS Cetate Deva - CS Hunedoara A: Popa Sergiu (Aiud - Alba)
A1: Pânzaru Viorel (Braşov - Braşov)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Osmache Claudiu (Braşov - Braşov)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Cetate (Deva - Hunedoara) Obs: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Pâncu Bogdan Mihai (Craiova - Dolj)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 CS Luceafărul 2010 Cluj - CS Junior Braşov
A1: Nagy Vladimir Andrei (Aiud - Alba)
Data: 2019-05-25     Ora: 09:00 A2: Nicola Andrei Viorel (Posaga - Alba)

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Complex Apollo (Sângeorgiu de Mureş - Mureş)
2 AS FC Interstar Sibiu - ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş
A1: Nicola Andrei Viorel (Posaga - Alba)
Data: 2019-05-25     Ora: 10:30 A2: Nagy Vladimir Andrei (Aiud - Alba)

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Complex Apollo (Sângeorgiu de Mureş - Mureş)
3 AFC Odorheiu Secuiesc - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
A1: Nagy Vladimir Andrei (Aiud - Alba)
Data: 2019-05-25     Ora: 12:00 A2: Nicola Andrei Viorel (Posaga - Alba)

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Complex Apollo (Sângeorgiu de Mureş - Mureş)
4 CS Hunedoara - CS Viitorul Oradea
A1: Nagy Vladimir Andrei (Aiud - Alba)
Data: 2019-05-25     Ora: 13:30 A2: Nicola Andrei Viorel (Posaga - Alba)

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Complex Apollo (Sângeorgiu de Mureş - Mureş)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş - CS Luceafărul 2010 Cluj
A1: Domsa Mihai (Aiud - Alba)
Data: 2019-05-25     Ora: 15:00 A2: Boldea Ioan (Ciuguzel - Alba)

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Complex Apollo (Sângeorgiu de Mureş - Mureş)
2 CS Junior Braşov - AS FC Interstar Sibiu
A1: Boldea Ioan (Ciuguzel - Alba)
Data: 2019-05-25     Ora: 16:30 A2: Domsa Mihai (Aiud - Alba)

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Complex Apollo (Sângeorgiu de Mureş - Mureş)
3 CS Viitorul Oradea - AFC Odorheiu Secuiesc
A1: Domsa Mihai (Aiud - Alba)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Boldea Ioan (Ciuguzel - Alba)

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Complex Apollo (Sângeorgiu de Mureş - Mureş)
4 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CS Hunedoara
A1: Boldea Ioan (Ciuguzel - Alba)
Data: 2019-05-25     Ora: 19:30 A2: Domsa Mihai (Aiud - Alba)

Juniori U11, Zona 5
Stadion: Complex Apollo (Sângeorgiu de Mureş - Mureş)

Calendar