Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiu Suceava TeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Suceava

Etapa 12
# echipe arbitri
1 CS Aerostar Bacău - ASC Municipal Dunărea Galaţi A: Cordureanu Andrei (Fălticeni - Suceava)
A1: Naghi Petru (Suceava - Suceava)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Vasiliu Andra (Suceava - Suceava)

Campionatul Național U19, Seria 2 R: Lungu Cosmin Ionut (Suceava - Suceava)
Stadion: Aerostar 2 (Bacău - Bacău)
2 CS Aerostar Bacău - ASC Municipal Dunărea Galaţi A: Lungu Cosmin Ionut (Suceava - Suceava)
A1: Naghi Petru (Suceava - Suceava)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Vasiliu Andra (Suceava - Suceava)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Cordureanu Andrei (Fălticeni - Suceava)
Stadion: Aerostar 2 (Bacău - Bacău)
Etapa 26
# echipe arbitri
1 CS Baloteşti - AFC Ripensia Timișoara A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-03-23     Ora: 11:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni - Argeş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Marinescu Madalin (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Comunal Baloteşti (Baloteşti - Ilfov) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava - Suceava)
Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu - Giurgiu)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - CS Ştiinţa Miroslava A: Iftode Silviu (Fălticeni - Suceava)
A1: Samoila Gabriel (Popeni - Vaslui)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 3, Seria I
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Nica Cristian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Ibriş Valeriu (Buzău - Buzău)
2 ASMS ACS Sănătatea Darabani - CSM Paşcani A: Ciucanu Octavian (Braşov - Braşov)
A1: Schiopet Claudiu (Braşov - Braşov)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Pânzaru Viorel (Braşov - Braşov)

Liga 3, Seria I
Stadion: Orăşenesc (Darabani - Botoşani) Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ - Neamţ)
Obs: Daicu Aurel (Suceava - Suceava)
3 CS Minaur Baia Mare - CS Gaz Metan Mediaş 2 A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Paduraru Sebastian (Gura Humorului - Suceava)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Hazi Vladut (Volovăţ - Suceava)

Liga 3, Seria a V-a
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare - Maramureş) Obs: Por Constantin (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Maja Ioan (Cluj-Napoca - Cluj)

Calendar