Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşi Ilfov MaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Ilfov

Etapa 8
# echipe arbitri
1 FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Dacia Unirea Brăila
Data: 2018-09-22     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Craciun Dumitru (Berceni - Ilfov)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 Universitatea Alexandria - CSS Târgovişte A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari - Ilfov)
Data: 2018-09-23     Ora: 11:00 A2: Baltatu Mihai (Buftea - Ilfov)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Municipal (Alexandria - Teleorman)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 CN Dinicu Golescu - CSA Steaua Bucureşti A: Costreie Adrian Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari - Ilfov)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Negru Alexandru (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U19, Seria 6 R: Stanescu Vlad (Buftea - Ilfov)
Stadion: Municipal (Câmpulung Muscel - Argeş)
2 CS Sportul Snagov SA - CS Balotești A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Mindeart Valentin (Buftea - Ilfov)
Data: 2018-09-23     Ora: 12:00 A2: Ristea Octavian (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U19, Seria 7 R: Voicu Adrian (Buftea - Ilfov)
Stadion: Voinţa (Snagov - Ilfov)
3 LPS Viitorul Piteşti - SC Fotbal Club FCSB SA A: Dănilă Ștefăniță (Buftea - Ilfov)
A1: Avram Gabriel (Buftea - Ilfov)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Toma Ionut (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U19, Seria 8 R: Nica Madalin (Dragomireşti - Ilfov)
Stadion: Aripi (Piteşti - Argeş)
4 FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Pro Team A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-09-23     Ora: 12:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U19, Seria 9 R: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)
5 CN Dinicu Golescu - CSA Steaua Bucureşti A: Stanescu Vlad (Buftea - Ilfov)
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari - Ilfov)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Negru Alexandru (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U17, Seria 6 R: Costreie Adrian Sorin (Buftea - Ilfov)
Stadion: Municipal (Câmpulung Muscel - Argeş)
6 CS Sportul Snagov SA - CS Balotești A: Voicu Adrian (Buftea - Ilfov)
A1: Mindeart Valentin (Buftea - Ilfov)
Data: 2018-09-23     Ora: 14:00 A2: Ristea Octavian (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U17, Seria 7 R: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Voinţa (Snagov - Ilfov)
7 LPS Viitorul Piteşti - SC Fotbal Club FCSB SA A: Nica Madalin (Dragomireşti - Ilfov)
A1: Avram Gabriel (Buftea - Ilfov)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Toma Ionut (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U17, Seria 8 R: Dănilă Ștefăniță (Buftea - Ilfov)
Stadion: Aripi (Piteşti - Argeş)
8 FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Pro Team A: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-09-23     Ora: 14:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Etapa Preliminară U17, Seria 9 R: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar