Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşi Caraş Severin ClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Caraş Severin

Etapa 5
# echipe arbitri
1 U Craiova 1948 Club Sportiv SA 2 - CS Sporting Roşiori 2008
Data: 2018-09-22     Ora: 17:00

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Extensiv (Craiova - Dolj) Obs: Lupsa Ion (Caransebeş - Caraş Severin)
2 ACS Dumbrăviţa - Colegiul Naţional Sportiv Cetate
Data: 2018-09-21     Ora: 17:00

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Ştefan Dobay (Dumbrăviţa - Timiş) Obs: Copacean Adrian (Caraş Severin - Caraş Severin)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 CFR 1933 Timisoara - Fortuna Becicherecu Mic A: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Humita Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)
Data: 2018-09-23     Ora: 11:00 A2: Ilie Alexandru (Bocşa - Caraş Severin)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: CFR (Timişoara - Timiş)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin - CS Dinamyk Craiova A: Svastinka Roberto (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Buzzi Cristian (Oţelu Roşu - Caraş Severin)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Frimu Valentin (Bocşa - Caraş Severin)

Etapa Preliminară U19, Seria 11 R: Chitucea Cristian Alexandru (Reşiţa - Caraş Severin)
Stadion: Termo (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
2 ACS ASU Politehnica Timișoara - CS CFR Simeria A: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Gruescu Samuel (Moldova Nouă - Caraş Severin)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Scinteie Ghita Florin (Moldova Nouă - Caraş Severin)

Etapa Preliminară U19, Seria 16 R: Timofticiuc Dragos (Moldova Nouă - Caraş Severin)
Stadion: Baza Sportiva Nr.2 (Timişoara - Timiş)
3 ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin - CS Dinamyk Craiova A: Chitucea Cristian Alexandru (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Buzzi Cristian (Oţelu Roşu - Caraş Severin)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Frimu Valentin (Bocşa - Caraş Severin)

Etapa Preliminară U17, Seria 11 R: Svastinka Roberto (Reşiţa - Caraş Severin)
Stadion: Termo (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
4 ACS ASU Politehnica Timișoara - CS CFR Simeria A: Timofticiuc Dragos (Moldova Nouă - Caraş Severin)
A1: Gruescu Samuel (Moldova Nouă - Caraş Severin)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Scinteie Ghita Florin (Moldova Nouă - Caraş Severin)

Etapa Preliminară U17, Seria 16 R: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
Stadion: Baza Sportiva Nr.2 (Timişoara - Timiş)

Calendar