Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleorman Timiş TulceaVâlceaVasluiVrancea

Timiş

Etapa 11
# echipe arbitri
1 CS Luceafărul Oradea - LPS Cluj-Napoca A: Balaj Elisei (Timişoara - Timiş)
A1: Cinca Laurentiu (Timişoara - Timiş)
Data: 2019-09-22     Ora: 12:00 A2: Argatu Florin Alexandru (Murani - Timiş)

Campionatul Național U19, Seria 11 R: Manea Alexandru (Timişoara - Timiş)
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor)
2 CS Luceafărul Oradea - LPS Cluj-Napoca A: Manea Alexandru (Timişoara - Timiş)
A1: Cinca Laurentiu (Timişoara - Timiş)
Data: 2019-09-22     Ora: 14:00 A2: Argatu Florin Alexandru (Murani - Timiş)

Campionatul Național U17, Seria 11 R: Balaj Elisei (Timişoara - Timiş)
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS Naţional Sebiş - CS Crişul Chişineu Criş
Data: 2019-09-21     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Naţional (Sebiş - Arad) Obs: Mierea Florin (Timişoara - Timiş)
Etapa 11
# echipe arbitri
1 AFC UTA Arad - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
A1: Gherman Alexandru (Timişoara - Timiş)
Data: 2019-09-22     Ora: 12:00 A2: Avadanei Catalin (Timişoara - Timiş)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Mihaescu Denis (Timişoara - Timiş)
Stadion: Motorul (Arad - Arad)
2 AFC UTA Arad - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Mihaescu Denis (Timişoara - Timiş)
A1: Gherman Alexandru (Timişoara - Timiş)
Data: 2019-09-22     Ora: 14:00 A2: Avadanei Catalin (Timişoara - Timiş)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
Stadion: Motorul (Arad - Arad)
3 AFC UTA Arad - LPS Satu Mare A: Popoiu Tudor (Timişoara - Timiş)
A1: Radin Daniel (Timişoara - Timiş)
Data: 2019-09-21     Ora: 10:00 A2: Argatu Florin Alexandru (Murani - Timiş)

Liga Elitelor U16, Seria III
Stadion: Motorul (Arad - Arad)

Calendar