Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureşti Buzău CălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Buzău

Etapa 37
# echipe arbitri
1 ACS Dacia Unirea Brăila - ASSCS Farul Constanţa A: Dan Florin Costin (Chirnogi - Călăraşi)
A1: Dută George Bogdan (Bacău - Bacău)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Petrea Alexandra Theodora (Bacău - Bacău)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Diaconu Lucian (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Municipal (Brăila - Brăila) Obs: Stanisteanu Victor (Buzău - Buzău)
Obs: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 CS Ştiinţa Miroslava - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Frățilă Adrian (Vadu Paşii - Buzău)
A1: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat - Buzău)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Vasile Alexandru (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria I
Stadion: Uricani (Miroslava - Iaşi) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani - Botoşani)
Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 ACS SR Municipal Braşov - CS Atletic Bradu A: Roman Cosmin (Iaşi - Iaşi)
A1: Ciuban Cosmin (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Danciu Cosmin (Hunedoara - Hunedoara)
Obs: Epure Valentin (Bucureşti - Bucureşti)
3 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - FC Unirea Dej A: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Tocai Emeric (Alma - Sibiu)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Mihai Maria Madalina (Ştefăneşti - Vâlcea)

Liga 3, Seria a V-a
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc - Harghita) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău - Buzău)
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 SC FC Viitorul SA - AS Prosport 2009 Focsani
A1: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
Data: 2019-05-25     Ora: 09:00 A2: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)

Juniori U11, Zona 2
Stadion: Delta (Tulcea - Tulcea)
2 Școala de Fotbal Oțelul Galați - ACS Dacia Unirea Brăila
A1: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
Data: 2019-05-25     Ora: 10:15 A2: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)

Juniori U11, Zona 2
Stadion: Delta (Tulcea - Tulcea)
3 AS Didi Junior Iaşi - ACS de Sănătatea Voinţa Buftea
A1: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:30 A2: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)

Juniori U11, Zona 2
Stadion: Delta (Tulcea - Tulcea)
4 AS Victoria Delta Tulcea - CS Sportul Oneşti
A1: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
Data: 2019-05-25     Ora: 12:45 A2: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)

Juniori U11, Zona 2
Stadion: Delta (Tulcea - Tulcea)
Finala
# echipe arbitri
1 Locul 1 Grupa A - Locul 1 Grupa B
A1: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)
Data: 2019-05-25     Ora: 17:00 A2: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)

Juniori U11, Zona 2
Stadion: Delta (Tulcea - Tulcea)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSM Vaslui - Informatica Timisoara
A1: Smeu Ionuţ (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-25     Ora: 15:15 A2: Pana Laurentiu Adrian (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 Korondy Junior 2017 Corund - ACS Futsal Ceahlaul Piatra Neamt
A1: Decă Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-05-25     Ora: 17:00 A2: Pana Laurentiu Adrian (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Turneu Final
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 13
# echipe arbitri
1 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Gaz Metan Mediaş A: Colţescu Sebastian (Craiova - Dolj)
A1: Mitruţi Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2019-05-26     Ora: 18:00 A2: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel - Argeş)

Play-Out Liga I, Play-Out Liga I R: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) Obs: Dorobanţu Marian (Buzău - Buzău)

Calendar