Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorj Harghita HunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Harghita

Etapa 12
# echipe arbitri
1 CS Gaz Metan Mediaş - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani A: Fazakas Kalman (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
A1: Jakab Tamas (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Joo Roland (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul Național U19, Seria 8 R: Kovacs Tamas (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Stadion: Gaz Metan 2 sintetic (Mediaş - Sibiu)
2 CS Gaz Metan Mediaş - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani A: Kovacs Tamas (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
A1: Jakab Tamas (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Joo Roland (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul Național U17, Seria 8 R: Fazakas Kalman (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Stadion: Gaz Metan 2 sintetic (Mediaş - Sibiu)
Etapa 26
# echipe arbitri
1 ACS FC Academica Clinceni - AFC UTA Arad A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Voicu Cristian (Focşani - Vrancea)
Data: 2019-03-23     Ora: 13:00 A2: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Clinceni - Arena 1 (Clinceni - Ilfov) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Barbu Florentin (Giurgiu - Giurgiu)
Etapa 14
# echipe arbitri
1 AS Inter Gheorgheni - CSM Targu Mures
A1: Kiuţă Mihai Alexandru (Braşov - Braşov)
Data: 2019-03-24     Ora: 13:00 A2: Darjan Liviu (Braşov - Braşov)

Liga a 2-a, Liga 2 Futsal
Stadion: Sala Sporturilor (Lăzarea - Harghita) Obs: Gall Gyozo (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 ACS Şomuz Fălticeni - ACS KSE Târgu Secuiesc A: Haivas Mihai Viorel (Botoşani - Botoşani)
A1: Iovu Ciprian (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Turcanu Ionut (Coţuşca - Botoşani)

Liga 3, Seria I
Stadion: Tineretului (Fălticeni - Suceava) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud)
Obs: Hompoth Deszo (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Etapa 18
# echipe arbitri
1 Informatica Timisoara - SCM Gloria Buzau
A1: Benedek Andras (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2019-03-23     Ora: 16:30 A2: Popescu Constantin Daniel (Ţicleni - Gorj)

Liga I Futsal, Liga I Futsal R: Rasteanu Nicusor (Craiova - Dolj)
Stadion: Sala Sporturilor Constantin Jude (Timişoara - Timiş) Obs: Săvulea Ion (Târgu Jiu - Gorj)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 AS Inter Gheorgheni - Imperial Wet Miercurea Ciuc
A1: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2019-03-26     Ora: 19:15 A2: Szabo Szilard (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul National Juniori U19, Seria 3
Stadion: Sala Sporturilor Basilides Tibor (Gheorgheni - Harghita)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 CS Gaz Metan Mediaş - CSS Blaj A: Kovacs Tamas (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
A1: Jakab Tamas (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2019-03-23     Ora: 10:00 A2: Joo Roland (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga Elitelor U15, Seria 8 R: Fazakas Kalman (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Stadion: Gaz Metan 2 sintetic (Mediaş - Sibiu)

Calendar