Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulcea Vâlcea VasluiVrancea

Vâlcea

Etapa 12
# echipe arbitri
1 CSS Craiova - CSS Drobeta Turnu Severin A: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Păușescu George Bogdan (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-03-23     Ora: 12:00 A2: Udubașa Mihai Florin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Campionatul Național U19, Seria 6 R: Mihai Ioan Iulian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)
2 CSS Craiova - CSS Drobeta Turnu Severin A: Mihai Ioan Iulian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Păușescu George Bogdan (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-03-23     Ora: 14:00 A2: Udubașa Mihai Florin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Campionatul Național U17, Seria 6 R: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)
Etapa 26
# echipe arbitri
1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Dacia Unirea Brăila A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2019-03-23     Ora: 11:00 A2: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Dumitrică Omar Cristian (Craiova - Dolj)
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Pintilie Constantin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 SCM Gloria Buzău - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Comănescu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)

Liga 3, Seria I
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Obs: Scanteie Daniel (Bacău - Bacău)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 U Craiova 1948 Club Sportiv SA - AS Sport Kids Drobeta Turnu Severin A: Mihai Ioan Iulian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Păușescu George Bogdan (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-03-23     Ora: 10:00 A2: Udubașa Mihai Florin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga Elitelor U15, Seria 10 R: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)

Calendar