Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulcea Vâlcea VasluiVrancea

Vâlcea

Finala
# echipe arbitri
1 AFC Astra - SC FC Viitorul SA A: Petrescu Radu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Orbuleţ Mircea (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-05-25     Ora: 20:00 A2: Nicoară Marius (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)

Cupa României, Cupa României R: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Constantin Augustus (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Goga Octavian (Braşov - Braşov)
Etapa 37
# echipe arbitri
1 CS Sportul Snagov SA - CS Aerostar Bacău A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Voinţa (Ghermăneşti - Ilfov) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Crângaşu Decu (Ploieşti - Prahova)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 ACS Olimpic Cetate Râşnov - AFC Unirea Tăşnad A: Iacob Costinel (Craiova - Dolj)
A1: Costache Marian Silviu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu)

Liga 3, Seria a V-a
Stadion: Bucegi (Râşnov - Braşov) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş - Mureş)
2 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - FC Unirea Dej A: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Tocai Emeric (Alma - Sibiu)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Mihai Maria Madalina (Ştefăneşti - Vâlcea)

Liga 3, Seria a V-a
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc - Harghita) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău - Buzău)
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CSS Târgovişte - Asociația Fotbal Club Fair-Play A: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Truţă Marian (Băbeni - Vâlcea)
Data: 2019-05-26     Ora: 10:00 A2: Udubașa Mihai Florin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Jocuri de clasament Liga 1, Turneu pentru locurile 7-9
Stadion: Alpan (Şotânga - Dâmboviţa)
Finală
# echipe arbitri
1 FC CFR 1907 Cluj SA - SC FC Viitorul Constanta SA A: Barbu Marian (Făgăraş - Braşov)
A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-05-25     Ora: 16:00 A2: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa - Prahova)

Cupa României U19, Finală R: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Goga Octavian (Braşov - Braşov)

Calendar