Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţa Dolj GalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Dolj

Etapa 12
# echipe arbitri
1 CS Hidro Râmnicu Vâlcea - LPS Sebeş A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova - Dolj)
Data: 2019-03-24     Ora: 12:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)

Campionatul Național U19, Seria 8 R: Dumitru Robert (Craiova - Dolj)
Stadion: Complex Sportiv Hidro (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
2 CS Hidro Râmnicu Vâlcea - LPS Sebeş A: Dumitru Robert (Craiova - Dolj)
A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova - Dolj)
Data: 2019-03-24     Ora: 14:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)

Campionatul Național U17, Seria 8 R: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
Stadion: Complex Sportiv Hidro (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Etapa 26
# echipe arbitri
1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Dacia Unirea Brăila A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2019-03-23     Ora: 11:00 A2: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Dumitrică Omar Cristian (Craiova - Dolj)
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Pintilie Constantin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 SCM Gloria Buzău - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Comănescu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)

Liga 3, Seria I
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Obs: Scanteie Daniel (Bacău - Bacău)
2 ACS Unirea Bascov - AFC Hermannstadt 2 A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele - Teleorman)
A1: Baciu Andrei (Videle - Teleorman)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Barbu Liviu (Videle - Teleorman)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Central Bradu (Bradu - Argeş) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Coloj Liviu Voicu (Filiaşi - Dolj)
3 ACS Flacăra Horezu - CSM Flacăra Moreni A: Dicu Madalin (Bucov - Prahova)
A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Enache Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Treapt (Horezu - Vâlcea) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti - Argeş)
Obs: Catanescu Marian (Craiova - Dolj)
4 ACS Industria Galda - CS Ocna Mureş A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
A1: Cosmescu Cristian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Galda Arena (Galda de Jos - Alba) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Poclid Ionel (Timişoara - Timiş)
Etapa 18
# echipe arbitri
1 Informatica Timisoara - SCM Gloria Buzau
A1: Benedek Andras (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2019-03-23     Ora: 16:30 A2: Popescu Constantin Daniel (Ţicleni - Gorj)

Liga I Futsal, Liga I Futsal R: Rasteanu Nicusor (Craiova - Dolj)
Stadion: Sala Sporturilor Constantin Jude (Timişoara - Timiş) Obs: Săvulea Ion (Târgu Jiu - Gorj)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 Viitorul Știința Craiova - CSJ Știința U' Craiova
A1: Fugaru Ionisor (Craiova - Dolj)
Data: 2019-03-25     Ora: 19:00 A2: Nitoi Ionut Lucian (Craiova - Dolj)

Campionatul National Juniori U19, Seria 6
Stadion: Sala Sporturilor (Işalniţa - Dolj)
2 Forta Oltenia Craiova - Metropolitan Ișalnița
A1: Rasteanu Nicusor (Craiova - Dolj)
Data: 2019-03-26     Ora: 20:15 A2: Andrei Marius (Belcin - Dolj)

Campionatul National Juniori U19, Seria 6
Stadion: Sala Sporturilor (Işalniţa - Dolj)

Calendar