Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţa Dolj GalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Dolj

Etapa 37
# echipe arbitri
1 CS Sportul Snagov SA - CS Aerostar Bacău A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Voinţa (Ghermăneşti - Ilfov) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Crângaşu Decu (Ploieşti - Prahova)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 AS FC Agricola Borcea - AFC Progresul 1944 Spartac A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova - Dolj)

Liga 3, Seria a II-a
Stadion: Comunal (Borcea - Călăraşi) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova)
Obs: Petre Costel (Constanţa - Constanţa)
2 LPS Cetate Deva - CS Hunedoara A: Popa Sergiu (Aiud - Alba)
A1: Pânzaru Viorel (Braşov - Braşov)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Osmache Claudiu (Braşov - Braşov)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Cetate (Deva - Hunedoara) Obs: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Pâncu Bogdan Mihai (Craiova - Dolj)
3 ACS Olimpic Cetate Râşnov - AFC Unirea Tăşnad A: Iacob Costinel (Craiova - Dolj)
A1: Costache Marian Silviu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu)

Liga 3, Seria a V-a
Stadion: Bucegi (Râşnov - Braşov) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Universitatea Alexandria - Universitatea Galati A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova - Dolj)
Data: 2019-05-26     Ora: 11:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)

Jocuri de clasament Liga 1, Turneu pentru locurile 4-6
Stadion: Municipal (Alexandria - Teleorman)
Etapa 13
# echipe arbitri
1 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Gaz Metan Mediaş A: Colţescu Sebastian (Craiova - Dolj)
A1: Mitruţi Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2019-05-26     Ora: 18:00 A2: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel - Argeş)

Play-Out Liga I, Play-Out Liga I R: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) Obs: Dorobanţu Marian (Buzău - Buzău)

Calendar