Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfov Maramureş MehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Maramureş

Etapa 37
# echipe arbitri
1 ACS ASU Politehnica Timișoara - AFC Ripensia Timișoara A: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2018-05-26     Ora: 19:00 A2: Filip Alexandru (Timişoara - Timiş)

Liga a 2-a, Liga 2 R: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara - Timiş) Obs: Huzu Aron (Sibiu - Sibiu)
Obs: Lucaci Adrian (Arad - Arad)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 CS Iernut - CS Gaz Metan Mediaş 2 A: Hurducas Victor (Iclod - Cluj)
A1: Bumb Cristian (Băcia - Hunedoara)
Data: 2018-05-26     Ora: 18:00 A2: Matica Marius Ionut (Oradea - Bihor)

Liga a 3-a, Seria a 5-a R: Szekely Zoltan (Baia Mare - Maramureş)
Stadion: Cornel Orza (Iernut - Mureş) Obs: Gherghe Alexandru (Făgăraş - Braşov)
2 AFC Unirea Tăşnad - FC CFR 1907 Cluj SA 2 A: Szekely Zoltan (Baia Mare - Maramureş)
A1: Seiche Lazăr Flavius (Sânmihaiu Almaşului - Sălaj)
Data: 2018-05-26     Ora: 18:00 A2: Cozorici Ioan (Zalău - Sălaj)

Liga a 3-a, Seria a 5-a
Stadion: Unirea (Tăşnad - Satu Mare) Obs: Hotico Ion (Baia Mare - Maramureş)
Obs: Lup Virgil (Aiud - Alba)
3 AS FC Universitatea Cluj - ACS Industria Galda A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
A1: Albu Sergiu Tudor (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2018-05-26     Ora: 19:30 A2: Albu Balint (Târgu Mureş - Mureş)

Liga a 3-a, Seria a 5-a
Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Marchis Traian (Baia Mare - Maramureş)
Obs: China Cristian (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 14
# echipe arbitri
1 Independenta Baia Mare - Piros Security A: Szekely Zoltan (Baia Mare - Maramureş)
A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2018-05-27     Ora: 12:00 A2: Muresan Bogdan (Baia Mare - Maramureş)

Liga 2 Feminin, Seria 2
Stadion: Baza Sportiva (Recea - Maramureş)

Calendar