Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfov Maramureş MehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Maramureş

Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Foresta Suceava - CSM Roman
Data: 2018-09-22     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Areni (Suceava - Suceava) Obs: Kemenes Emil (Baia Mare - Maramureş)
2 ACS Unu Fotbal Club Gloria - AFC Unirea Tăşnad
Data: 2018-09-21     Ora: 17:00

Liga 3, Seria a V-a
Stadion: Teren I Complex Sportiv Jean Padureanu (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) Obs: China Cristian (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 Venus Maramures - SPORTING Lugas A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2018-09-23     Ora: 12:00 A2: Tarba Gheorghe Vasile (Coaş - Maramureş)

Liga 2 Feminin, Seria 2
Stadion: Satulung (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 ACS FC Ardealul Cluj - AFC Unirea 1924 A: Szekely Zoltan (Baia Mare - Maramureş)
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic - Maramureş)

Etapa Preliminară U19, Seria 17 R: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
Stadion: Victoria Someşeni (Cluj-Napoca - Cluj)
2 LPS Satu Mare - CS Luceafărul Oradea A: Kemenes Norbert (Baia Mare - Maramureş)
A1: Homorodan Stelian (Ulmeni - Maramureş)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:00 A2: Muresan Bogdan (Baia Mare - Maramureş)

Etapa Preliminară U19, Seria 19 R: Mare Vlad (Baia Mare - Maramureş)
Stadion: Daniel Prodan - Olimpia (Satu Mare - Satu Mare)
3 ACS FC Ardealul Cluj - AFC Unirea 1924 A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic - Maramureş)

Etapa Preliminară U17, Seria 17 R: Szekely Zoltan (Baia Mare - Maramureş)
Stadion: Victoria Someşeni (Cluj-Napoca - Cluj)
4 LPS Satu Mare - CS Luceafărul Oradea A: Mare Vlad (Baia Mare - Maramureş)
A1: Homorodan Stelian (Ulmeni - Maramureş)
Data: 2018-09-22     Ora: 14:00 A2: Muresan Bogdan (Baia Mare - Maramureş)

Etapa Preliminară U17, Seria 19 R: Kemenes Norbert (Baia Mare - Maramureş)
Stadion: Daniel Prodan - Olimpia (Satu Mare - Satu Mare)

Calendar