Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfov Maramureş MehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Maramureş

Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Independenta Baia Mare - Universitatea Olimpia Cluj A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
A1: Lar Daniel Stefan (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2019-03-27     Ora: 11:00 A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic - Maramureş)

Cupa României Fotbal Feminin, SFERTURI
Stadion: Recea Central (Recea - Maramureş)
Etapa 26
# echipe arbitri
1 CS Luceafărul Oradea - CS Aerostar Bacău A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Cimponeriu Calin (Lugoj - Timiş)
Data: 2019-03-23     Ora: 11:00 A2: Filip Alexandru (Timişoara - Timiş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara - Timiş)
Obs: Petrean Cristian (Hunedoara - Hunedoara)
2 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Dacia Unirea Brăila A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2019-03-23     Ora: 11:00 A2: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Dumitrică Omar Cristian (Craiova - Dolj)
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Pintilie Constantin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 CS Iernut - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Popa Dragos Daniel (Băişoara - Cluj)

Liga 3, Seria a V-a
Stadion: Cornel Orza (Iernut - Mureş) Obs: Monea Dan (Aiud - Alba)
Obs: China Cristian (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 Atletic Zalau - LPS Bistriţa A: Mare Vlad (Baia Mare - Maramureş)
A1: Husti Ionut Mircea (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2019-03-23     Ora: 10:00 A2: Homorodan Stelian (Ulmeni - Maramureş)

Liga Elitelor U15, Seria 14
Stadion: Treznea Arena (Treznea - Sălaj)

Calendar