Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 16
# echipe arbitri
1 S.T.A. - LPS Suceava
Data: 2018-04-25     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Dinamo 2 (Bucureşti - Bucureşti)
2 LPS Bacău - LPS Roman A: Vrabie Alexandru (Focşani - Vrancea)
A1: Ignat Cosmin (Focşani - Vrancea)
Data: 2018-04-25     Ora: 12:00 A2: Abeaboeru Alexandru (Focşani - Vrancea)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Toader George (Focşani - Vrancea)
R2: ( - )
Stadion: Lucreţiu Avram (Bacău - Bacău)
3 LPS Piatra Neamţ - LPS Vaslui A: Motriuc Florin (Suceava - Suceava)
A1: Hazi Vladut (Volovăţ - Suceava)
Data: 2018-04-25     Ora: 12:00 A2: Pișta Andrei (Fălticeni - Suceava)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Cordureanu Andrei (Fălticeni - Suceava)
R2: ( - )
Stadion: Ceahlăul 2 Sintetic (Piatra Neamţ - Neamţ)
4 ACS Foresta Suceava - CS Sporting Juniorul Vaslui A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Diaconu Alin (Roman - Neamţ)
Data: 2018-04-25     Ora: 12:00 A2: Galusca Alexandru (Piatra Neamţ - Neamţ)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Balint Bogdan (Roman - Neamţ)
R2: ( - )
Stadion: Teren Sintetic LPS Suceava (Suceava - Suceava)
5 CS Ştiinţa Miroslava - AFC Botoşani A: Negară Răzvan (Vaslui - Vaslui)
A1: Solescu Razvan (Vaslui - Vaslui)
Data: 2018-04-25     Ora: 12:00 A2: Mazga Ilinca (Vaslui - Vaslui)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Capracea Cosmin (Vaslui - Vaslui)
R2: ( - )
Stadion: Teren 3 Balciu (Balciu - Iaşi)
Etapa 17
# echipe arbitri
1 CS Ştiinţa Miroslava - S.T.A.
Data: 2018-04-28     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Teren 3 Balciu (Balciu - Iaşi)
2 AFC Botoşani - ACS Foresta Suceava
Data: 2018-04-28     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Comunal (Ipoteşti - Botoşani)
3 CS Sporting Juniorul Vaslui - LPS Piatra Neamţ
Data: 2018-04-28     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Municipal (Vaslui - Vaslui)
4 LPS Roman - LPS Suceava
Data: 2018-04-28     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Constantinescu Nehoiu (Roman - Neamţ)
5 LPS Vaslui - LPS Bacău
Data: 2018-04-28     Ora: 14:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Municipal 2 (Vaslui - Vaslui)

Calendar