Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10      Seria 11     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 15
# echipe arbitri
1 LPS Roman - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ A: Mavriche Sergiu (Bacău - Bacău)
A1: Gherghel Catalin (Bacău - Bacău)
Data: 2019-10-19     Ora: 12:00 A2: Mireanu Gheorghe Răzvan (Bacău - Bacău)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Ailioaie Bogdan (Comăneşti - Bacău)
R2: ( - )
Stadion: Constantinescu Nehoiu (Roman - Neamţ)
2 LPS Iaşi - CSM Bacău A: Haivas Viorel Mihai (Botoşani - Botoşani)
A1: Sandu Andrei (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-10-19     Ora: 12:00 A2: Dumitras George Alexandru (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Ciurariu Ionut Alexandru (Dorohoi - Botoşani)
R2: ( - )
Stadion: Emil Alexandrescu sintetic (Iaşi - Iaşi)
3 LPS Suceava - ACS Juniorul Suceava A: Rindasu Dumitru Claudiu (Botoşani - Botoşani)
A1: Obreja Sabin (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-10-19     Ora: 12:00 A2: Zepciuc Iasmina Margareta (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Băltuță Vasile Dorin (Flămânzi - Botoşani)
R2: ( - )
Stadion: Campus LPS Suceava (Suceava - Suceava)
4 LPS Piatra Neamţ - CS Aerostar Bacău A: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi)
A1: Iftime Alexandru (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-10-19     Ora: 12:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U19, Seria 1 R1: Moisă Mihai (Iaşi - Iaşi)
R2: ( - )
Stadion: Ceahlăul 2 - sintetic (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 16
# echipe arbitri
1 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - CS Aerostar Bacău
Data: 2019-10-26     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Ceahlăul 2 - sintetic (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 ACS Juniorul Suceava - LPS Piatra Neamţ
Data: 2019-10-26     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: 1 Mai (Iţcani - Suceava)
3 CSM Bacău - LPS Suceava
Data: 2019-10-26     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Constantin Anghelache (Bacău - Bacău)
4 LPS Roman - LPS Iaşi
Data: 2019-10-26     Ora: 12:00

Campionatul Național U19, Seria 1
Stadion: Constantinescu Nehoiu (Roman - Neamţ)

Calendar