Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Faza a III-a
# echipe arbitri
1 AS Unirea Mirceşti - CS Aerostar Bacău
Data: 2019-08-27     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Comunal Mircești (Iugani - Iaşi)
2 CS Făurei - ACS Dacia Unirea Brăila
Data: 2019-08-27     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Orăşenesc (Făurei - Brăila)
3 ACS Vediţa Coloneşti M.S. - ACSO Filiaşi
Data: 2019-08-27     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Mircea Stan (Coloneşti - Olt)
4 AFC Voinţa Lupac - AFC Ripensia Timișoara
Data: 2019-08-27     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin)
5 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - ACS Poli Timişoara
Data: 2019-08-27     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda - Timiş)
6 CS Şoimii Lipova - AFC UTA Arad
Data: 2019-08-27     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Comunal (Lipova - Arad)
7 CSC Sânmartin - CS Luceafărul Oradea
Data: 2019-08-27     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Comunal (Sîntion - Bihor)
8 FC Unirea Dej - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca
Data: 2019-08-27     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Municipal (Dej - Cluj)
9 CS Unirea Ungheni 2018 - CSM Avântul Reghin
Data: 2019-08-27     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Central (Ungheni - Mureş)
10 CSM Alexandria - AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
Data: 2019-08-27     Ora: 19:00

Cupa României, Cupa României
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele - Teleorman)
11 CS Minaur Baia Mare - ACS Fotbal Comuna Recea
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare - Maramureş)
12 ACS Foresta Suceava - CSM Bucovina Rădăuţi
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Areni (Suceava - Suceava)
13 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ - Neamţ)
14 CSM Focşani 2007 - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Milcovul (Focşani - Vrancea)
15 ACS KSE Târgu Secuiesc - ACS Olimpic Cetate Râşnov
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc - Covasna)
16 AFC Metalul Buzău/AS Avântul Zărneşti - SCM Gloria Buzău
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion:
17 CSM Flacăra Moreni - AFC Progresul 1944 Spartac
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Flacăra (Moreni - Dâmboviţa)
18 CSA Steaua Bucureşti - CS Baloteşti
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Juventus (Bucureşti - Bucureşti)
19 SC Popeşti-Leordeni - CS Afumaţi
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
20 CS Tunari - AFC Unirea 04 Slobozia
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Tunari (Tunari - Ilfov)
21 Fotbal Club Rapid - ASC Daco-Getica Bucureşti
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Regie (Bucureşti - Bucureşti)
22 ACS Flacăra Horezu - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Treapt (Horezu - Vâlcea)
23 CS Inter Petrila - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Parângul Lonea (Petrila - Hunedoara)
24 CS Crişul Chişineu Criş - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Crişul (Chişineu Criş - Arad)
25 CS Măgura Cisnădie - ACS Industria Galda
Data: 2019-08-28     Ora: 17:30

Cupa României, Cupa României
Stadion: Textila (Cisnădie - Sibiu)
26 U Craiova 1948 SA - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Data: 2019-08-28     Ora: 19:00

Cupa României, Cupa României
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
27 CS Victoria Cumpăna - FC Farul Constanța 1920
Data: 2019-08-29     Ora: 20:00

Cupa României, Cupa României
Stadion: Centenar 2018 (Cumpăna - Constanţa)

Calendar