Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Faza a II-a
# echipe arbitri
1 ASMS ACS Sănătatea Darabani - CSM Bucovina Rădăuţi A: Roman Cosmin (Iaşi - Iaşi)
A1: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Contofan Iulian (Iaşi - Iaşi)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Orăşenesc (Darabani - Botoşani)
2 CSO Viitorul Liteni - CSM Roman A: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Tanasa Ionel (Botoşani - Botoşani)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Ion Pintilescu (Liteni - Suceava)
3 AS Unirea Mirceşti - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ A: Negară Răzvan (Vaslui - Vaslui)
A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui - Vaslui)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Petrea Alexandra Theodora (Bacău - Bacău)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Comunal Mircești (Iugani - Iaşi)
4 ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi - CS Sporting Lieşti A: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
A1: Negoiță Răzvan (Brăila - Brăila)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Colniceanu Dorinel (Tulcea - Tulcea)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Dunărea (Galaţi - Galaţi)
5 ACS Pescăruşul Sarichioi Jr. - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Pescăruşul (Sarichioi - Tulcea)
6 ACS Înainte Modelu - CSA Axiopolis Sport Cernavodă A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni - Argeş)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Vasile Enache (Modelu - Călăraşi)
7 AS FC Agricola Borcea - ACSM Olteniţa A: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Comunal (Borcea - Călăraşi)
8 ACS Victoria Traian - AFC Unirea 04 Slobozia A: Burla Valentin (Iaşi - Iaşi)
A1: Crăciun Alexandru (Oneşti - Bacău)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Cornea Tudor (Iaşi - Iaşi)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Comunal Traian (Traian - Brăila)
9 CSM Râmnicu Sărat - AFC Metalul Buzău A: Diaconu Lucian (Iaşi - Iaşi)
A1: Melinte Ionut (Iaşi - Iaşi)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Ciuban Cosmin (Iaşi - Iaşi)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Municipal (Râmnicu Sărat - Buzău)
10 CSM Focşani 2007 - ACS KSE Târgu Secuiesc A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Neagu Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Milcovul (Focşani - Vrancea)
11 AS FC Precizia Săcele - ACS Olimpic Cetate Râşnov A: Mavriche Sergiu (Bacău - Bacău)
A1: Dută George Bogdan (Bacău - Bacău)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Lucaci Claudiu (Bacău - Bacău)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Precizia Săcele (Săcele - Braşov)
12 AS Unirea Cristuru Secuiesc - AFC Hărman A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Biro Zsolt (Belin - Covasna)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Unirea (Cristuru Secuiesc - Harghita)
13 ACS Unu Fotbal Club Gloria - CSM Avântul Reghin A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
A1: Duma Sergiu (Zalău - Sălaj)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare - Satu Mare)

Cupa României, Cupa României
Stadion: IPROEB (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
14 CS Minaur Baia Mare - AFC Unirea Tăşnad A: Inoan Vlad (Floreşti - Cluj)
A1: Georgiu Ioan Claudiu (Dej - Cluj)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca - Cluj)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare - Maramureş)
15 ACS Sticla Arieșul Turda - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Fiter Ciprian (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Seiche Lazăr Flavius (Sânmihaiu Almaşului - Sălaj)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Municipal (Turda - Cluj)
16 ACS Industria Galda - ACS Performanţa Ighiu A: Moca Rares (Cluj-Napoca - Cluj)
nu se disputa A1: Suciu George (Câmpia Turzii - Cluj)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Tănăsuc Andra (Cluj-Napoca - Cluj)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Comunal (Galda de Jos - Alba)
17 AFC Sportul 2015 Petreşti - AFC Metalurgistul Cugir 1939 A: Mormeci Dumitru Robert (Braşov - Braşov)
A1: Schiopet Claudiu (Braşov - Braşov)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Boncz Gabriel (Făgăraş - Braşov)

Cupa României, Cupa României
Stadion: 1 Mai (Petreşti - Alba)
18 ACS FC Avrig - AFC Unirea 1924 A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Popa Romeo (Craiova - Dolj)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmbovita)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Central (Avrig - Sibiu)
19 CS Victoria Zăbrani - CS Şoimii Lipova A: Jurca Tudor Florin (Arad - Arad)
A1: Filip Alexandru (Timişoara - Timiş)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Botaș Alin Marian (Timişoara - Timiş)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Josef Scheirich (Zăbrani - Arad)
20 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Naţional Sebiş A: Gornic Alexandru Dan (Arad - Arad)
A1: Kopriva Zsolt (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Kopriva Tamas (Satu Mare - Satu Mare)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Comunal-Central (Cermei - Arad)
21 CNS Cetate Deva - CSM Lugoj A: Pal Adrian (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
A1: Corb Sergiu Paul (Zalău - Sălaj)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Cozorici Ioan (Zalău - Sălaj)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Cetate (Deva - Hunedoara)
22 FC Petrolul Ţicleni - ACSO Filiaşi A: Piriu Dragos (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Cosmescu Cristian (Piteşti - Argeş)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Petrolul (Ţicleni - Gorj)
23 CSM Slatina - U Craiova 1948 SA A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele - Teleorman)
A1: Ciocan Cosmin (Turnu Măgurele - Teleorman)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Barbu Liviu (Videle - Teleorman)

Cupa României, Cupa României
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt)
24 ACS Unirea Bascov - CS Sporting Roşiori 2008 A: Motan Mihai (Aninoasa - Dâmbovita)
A1: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte - Dâmbovita)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Onicescu Ion (Glodeni - Dâmbovita)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Baza Sportivă Gr. Şc. Colibaşi (Colibaşi - Argeş)
25 AS Gloria 2015 Corneşti - CSM Flacăra Moreni A: Marinescu Madalin (Ploieşti - Prahova)
A1: Petre Doru Nicolae (Bucov - Prahova)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Rusu Mircea (Bertea - Prahova)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Gloria (Corneşti - Dâmbovita)
26 SC Fotbal Club R Bucureşti - CSO Bragadiru A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-08-15     Ora: 17:30 A2: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Valentin Stănescu (Bucureşti - Bucureşti)
27 CS Tunari - SC Popeşti-Leordeni A: Frățilă Adrian (Vadu Paşii - Buzău)
A1: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)
Data: 2018-08-16     Ora: 17:30 A2: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)

Cupa României, Cupa României
Stadion: Comunal Balotesti (Baloteşti - Ilfov)

Calendar