Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 9
# echipe arbitri
1 ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi - CS Aerostar Bacău A: Burla Valentin (Iaşi - Iaşi)
A1: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Portul Roşu (Galaţi - Galaţi) Obs: Guloiu Catalin (Buzău - Buzău)
Obs: Guteanu Stere (Techirghiol - Constanţa)
2 ACS Foresta Suceava - CSM Paşcani A: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00 A2: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Areni (Suceava - Suceava) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud)
Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti - Botoşani)
3 ACS Hușana Huși - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ A: Frățilă Adrian (Vadu Paşii - Buzău)
A1: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00 A2: Crăciun Alexandru (Oneşti - Bacău)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Huşi - Vaslui) Obs: Luca Valentin (Botoşani - Botoşani)
Obs: Daicu Aurel (Suceava - Suceava)
4 ACS Şomuz Fălticeni - AFC Botoşani 2 A: Diaconu Lucian (Iaşi - Iaşi)
A1: Ciuban Cosmin (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00 A2: Contofan Iulian (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Tineretului (Fălticeni - Suceava) Obs: Meterciuc Petru (Târgu Neamţ - Neamţ)
Obs: Hompoth Deszo (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
5 CSM Bucovina Rădăuţi - CSM Focşani 2007 A: Cretu Denis Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Cretu Radu (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00 A2: Turcanu Ionut (Coţuşca - Botoşani)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Rădăuţi - Suceava) Obs: Patrichi Stefan (Iaşi - Iaşi)
Obs: Scanteie Daniel (Bacău - Bacău)
6 CS Sporting Lieşti - CS Ştiinţa Miroslava A: Negară Răzvan (Vaslui - Vaslui)
A1: Hazi Vladut (Volovăţ - Suceava)
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00 A2: Paduraru Sebastian (Gura Humorului - Suceava)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Comunal (Lieşti - Galaţi) Obs: Ionascu Laurentiu (Buzău - Buzău)
Obs: Ibriş Valeriu (Buzău - Buzău)
7 ACS KSE Târgu Secuiesc - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Țăranu Vlad (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00 A2: Lucaci Claudiu (Bacău - Bacău)

Liga 3, Seria 1
Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc - Covasna) Obs: Fridl Marian (Bacău - Bacău)
Obs: Mardan Ciprian Ioan (Făgăraş - Braşov)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 CS Aerostar Bacău - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi
Data: 2019-10-25     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Aerostar (Bacău - Bacău)
2 AFC Botoşani 2 - CSM Bucovina Rădăuţi
Data: 2019-10-25     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Dorohoi - Botoşani)
3 FC Ozana Târgu Neamț - ACS Şomuz Fălticeni
Data: 2019-10-25     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ - Neamţ)
4 CS Ştiinţa Miroslava - ACS KSE Târgu Secuiesc
Data: 2019-10-26     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Uricani (Miroslava - Iaşi)
5 CSM Focşani 2007 - CS Sporting Lieşti
Data: 2019-10-26     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Milcovul (Focşani - Vrancea)
6 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - CSM Bacău
Data: 2019-10-26     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ - Neamţ)
7 CSM Paşcani - ACS Hușana Huși
Data: 2019-10-26     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: CFR (Paşcani - Iaşi)
8 ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi - ACS Foresta Suceava
Data: 2019-10-26     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Portul Roşu (Galaţi - Galaţi)

Calendar