Seria I      Seria a II-a      Seria a III-a      Seria a IV-a      Seria a V-a     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 24
# echipe arbitri
1 CSM Paşcani - ACS Şomuz Fălticeni A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-04-19     Ora: 17:00 A2: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria I
Stadion: CFR (Paşcani - Iaşi) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău - Bacău)
2 CSM Râmnicu Sărat - SCM Gloria Buzău
Data: 2019-04-20     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Municipal (Râmnicu Sărat - Buzău) Obs: Lazar Mihail (Covasna - Covasna)
3 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - CSM Bucovina Rădăuţi
Data: 2019-04-20     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Brînduşă Ionel Niculae (Călăraşi - Călăraşi)
4 ASMS ACS Sănătatea Darabani - AFC Botoşani 2
Data: 2019-04-20     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Orăşenesc (Darabani - Botoşani) Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti - Botoşani)
5 CS Ştiinţa Miroslava - CSM Focşani 2007
Data: 2019-04-20     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Uricani (Miroslava - Iaşi) Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi - Galaţi)
6 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - ACS Foresta Suceava
Data: 2019-04-20     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Comunal (Lieşti - Galaţi) Obs: Petre Costel (Constanţa - Constanţa)
7 CS Sporting Lieşti - CSM Roman
Data: 2019-04-20     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Comunal (Lieşti - Galaţi)
8 AFC Metalul Buzău - ACS KSE Târgu Secuiesc
Data: 2019-04-20     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Cornel Negoescu sintetic (Buzău - Buzău) Obs: Ionescu Dragoş Petre (Fieni - Dâmboviţa)
Etapa 25
# echipe arbitri
1 AFC Metalul Buzău - CSM Râmnicu Sărat
Data: 2019-04-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Cornel Negoescu sintetic (Buzău - Buzău)
2 ACS KSE Târgu Secuiesc - CS Sporting Lieşti
Data: 2019-04-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc - Covasna)
3 CSM Roman - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi
Data: 2019-04-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Moldova (Roman - Neamţ)
4 ACS Foresta Suceava - CS Ştiinţa Miroslava
Data: 2019-04-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Areni (Suceava - Suceava)
5 CSM Focşani 2007 - CSM Paşcani
Data: 2019-04-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Milcovul (Focşani - Vrancea)
6 ACS Şomuz Fălticeni - ASMS ACS Sănătatea Darabani
Data: 2019-04-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Tineretului (Fălticeni - Suceava)
7 AFC Botoşani 2 - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ
Data: 2019-04-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Municipal (Dorohoi - Botoşani)
8 CSM Bucovina Rădăuţi - SCM Gloria Buzău
Data: 2019-04-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Municipal (Rădăuţi - Suceava)

Calendar