Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 13
# echipe arbitri
1 SCM Gloria Buzău - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2019-10-19     Ora: 11:00 A2: Petrea Alexandra Theodora (Bacău - Bacău)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Peiu Adrian (Urziceni - Ialomiţa)
2 FC Metaloglobus Bucureşti - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița A: Moroita Andrei (Ploieşti - Prahova)
A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)
Data: 2019-10-19     Ora: 11:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
R2: ( - )
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Anton Ciprian (Suceava - Suceava)
3 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele A: Illyeş Adrian (Ploieşti - Prahova)
A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-10-19     Ora: 11:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Pascu Cristian Antonio (Constanţa - Constanţa)
R2: ( - )
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) Obs: Voicu Emil (Bacău - Bacău)
Obs: Petre Adrian (Buzău - Buzău)
4 CS Sportul Snagov SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-10-19     Ora: 11:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani - Botoşani)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Mormeci Dumitru Robert (Braşov - Braşov)
R2: ( - )
Stadion: CNAF Buftea iarbă (Buftea - Ilfov) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Dincă Dorinel (Călăraşi - Călăraşi)
5 FC Petrolul Ploieşti - CS Concordia Chiajna A: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
A1: Vornicu Adrian (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-10-19     Ora: 11:30 A2: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
R2: ( - )
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău - Buzău)
Obs: Tudor Emil (Târgovişte - Dâmboviţa)
6 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - Fotbal Club Rapid A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2019-10-19     Ora: 16:00 A2: Dumitrache Stefan (Palanca - Prahova)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
R2: ( - )
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc - Harghita) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov - Braşov)
Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti - Bucureşti)
7 AFC Ripensia Timișoara - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu - Gorj)
Data: 2019-10-20     Ora: 11:00 A2: Băla Casian (Arad - Arad)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
R2: ( - )
Stadion: Electrica (Timişoara - Timiş) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Stănescu Horaţiu (Craiova - Dolj)
8 AFC UTA Arad - ACS ASU Politehnica Timișoara A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia - Alba)
Data: 2019-10-20     Ora: 11:00 A2: Szabo Gero (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Vadana Sorin (Cluj-Napoca - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: Motorul (Arad - Arad) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Sabou Daniel (Zalău - Sălaj)
9 AS FC Universitatea Cluj - CS Mioveni A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2019-10-20     Ora: 11:30 A2: Filip Alexandru (Timişoara - Timiş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Codrea Cristian (Baia Mare - Maramureş)
R2: ( - )
Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova)
Obs: Micsa Dorin (Timişoara - Timiş)
10 ACS Campionii Fotbal Club Argeş - FC Farul Constanța 1920
Data: 2019-10-21     Ora: 18:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) Obs: Constantinescu George (Slatina - Olt)
Etapa 14
# echipe arbitri
1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AS FC Universitatea Cluj
Data: 2019-10-25     Ora: 18:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj)
2 FC Farul Constanța 1920 - CS Mioveni
Data: 2019-10-26     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Farul (Constanţa - Constanţa)
3 ASC Daco-Getica Bucureşti - CS Sportul Snagov SA
Data: 2019-10-26     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Juventus (Bucureşti - Bucureşti)
4 Fotbal Club Rapid - AFC Ripensia Timișoara
Data: 2019-10-26     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Regie (Bucureşti - Bucureşti)
5 CS Concordia Chiajna - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Data: 2019-10-26     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
6 ACS ASU Politehnica Timișoara - AFC Dunărea 2005 Călăraşi
Data: 2019-10-26     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Ştiinţa (Baza) (Timişoara - Timiş)
7 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - FC Metaloglobus Bucureşti
Data: 2019-10-26     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)

Calendar