Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Tur
# echipe arbitri
1 CSM Focşani 2007 - CS Dante Botoşani A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)
Data: 2022-05-25     Ora: 18:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi - Iaşi)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi)
R2: ( - )
Stadion: Milcovul (Focşani - Vrancea) Obs. arbitri: Sava Cristian (Bacău - Bacău)
Delegat joc: Mihai Duras (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Foresta Suceava - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2022-05-25     Ora: 18:00 A2: Kopriva Zsolt (Carei - Satu Mare)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Țurcanu Dragoș Ionuț (Piatra Neamţ - Neamţ)
R2: ( - )
Stadion: Areni (Suceava - Suceava) Obs. arbitri: Zanfirescu Bogdan (Botoşani - Botoşani)
Delegat joc: Scanteie Daniel (Bacău - Bacău)
3 CS Tunari - CS Afumaţi A: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
A1: Neacșu Ionuț Traian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2022-05-25     Ora: 18:00 A2: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Buzea Vasile (Giurgiu - Giurgiu)
R2: ( - )
Stadion: Central Arsenal Tunari (Tunari - Ilfov) Obs. arbitri: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova)
Delegat joc: Simion Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
4 SC Popeşti-Leordeni - AFC Progresul 1944 Spartac A: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2022-05-25     Ora: 18:00 A2: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni - Ilfov) Obs. arbitri: Vărgatu Laurenţiu (Brăila - Brăila)
Delegat joc: Andrieş Mihai (Bucureşti - Bucureşti)
5 ACS Viitorul Dăeşti - AFC Odorheiu Secuiesc A: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2022-05-25     Ora: 18:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Bucureşti - Bucureşti)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Buzarnescu Dan Stefan (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) Obs. arbitri: Dumitrescu Eduard (Piteşti - Argeş)
Delegat joc: Grigore Felix (Bucureşti - Bucureşti)
6 AS FC Pucioasa - CSM Slatina A: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2022-05-25     Ora: 18:00 A2: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
R2: ( - )
Stadion: Dumitru Tică Popescu (Pucioasa - Dâmboviţa) Obs. arbitri: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Delegat joc: Şerban Raluca Elena (Bucureşti - Bucureşti)
7 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița A: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
A1: Băla Casian (Arad - Arad)
Data: 2022-05-25     Ora: 18:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Gornic Alexandru Dan (Arad - Arad)
R2: ( - )
Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda - Timiş) Obs. arbitri: Moisescu Luis (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
Delegat joc: Iancu Marin (Malu Roșu - Ialomiţa)
8 CSM Deva - CSC Dumbrăviţa A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2022-05-25     Ora: 18:00 A2: Lar Daniel Stefan (Baia Mare - Maramureş)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Kemenes Norbert (Baia Mare - Maramureş)
R2: ( - )
Stadion: Dacia (Orăştie - Hunedoara) Obs. arbitri: Duma Ioan (Sibiu - Sibiu)
Delegat joc: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe - Covasna)
9 Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 - CS Hunedoara A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2022-05-25     Ora: 18:00 A2: Humiţa Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs. arbitri: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
Delegat joc: Burtea Antonie (Reşiţa - Caraş Severin)
10 CS Metalurgistul Cugir - CS Minaur Baia Mare A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2022-05-25     Ora: 18:00 A2: Suciu George (Câmpia Turzii - Cluj)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
R2: ( - )
Stadion: Arena CSO (Cugir - Alba) Obs. arbitri: Jiga Dan (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Delegat joc: Căluşer Vlad (Bucureşti - Bucureşti)
Retur
# echipe arbitri
1 CS Dante Botoşani - CSM Focşani 2007 A: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
A1: Bălan Marius (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Antal Csaba (Baciu - Cluj)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Iftode Silviu (Fălticeni - Suceava)
R2: ( - )
Stadion: Baza Sportivă Bucecea (Bucecea - Botoşani) Obs. arbitri: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Delegat joc: Muşoiu Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - ACS Foresta Suceava A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Bobe Ionuţ Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
R2: ( - )
Stadion: Oţelul (Galaţi - Galaţi) Obs. arbitri: Sava Cristian (Bacău - Bacău)
Delegat joc: Guteanu Stere (Techirghiol - Constanţa)
3 CS Afumaţi - CS Tunari A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
R2: ( - )
Stadion: Comunal (Afumaţi - Ilfov) Obs. arbitri: Dumitrescu Eduard (Piteşti - Argeş)
Delegat joc: Nicolae Camelia (Bucureşti - Bucureşti)
4 AFC Progresul 1944 Spartac - SC Popeşti-Leordeni A: Antonie Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Catană Gabriel Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Antal Damian (Bacău - Bacău)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Gheorghe Alin (Ploieşti - Prahova)
R2: ( - )
Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti - Bucureşti) Obs. arbitri: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Delegat joc: Mihai Daniel Miodrag (Bucureşti - Bucureşti)
5 AFC Odorheiu Secuiesc - ACS Viitorul Dăeşti A: Ioniță Eduard (Tulcea - Tulcea)
A1: Iftode Florin (Târgu Bujor - Galaţi)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Carson Marian (Constanţa - Constanţa)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Lică Iurgen Ciprian (Constanţa - Constanţa)
R2: ( - )
Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc - Harghita) Obs. arbitri: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
Delegat joc: Ionescu Dragoş (Bucureşti - Bucureşti)
6 CSM Slatina - AS FC Pucioasa A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele - Teleorman)
A1: Ionescu Mihai Marian (Bradu - Argeş)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) Obs. arbitri: Ion Fevronia (Craiova - Dolj)
Delegat joc: Berceanu Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
7 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Pascu Cristian Antonio (Sibiu - Sibiu)
R2: ( - )
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa - Caraş Severin) Obs. arbitri: Duma Ioan (Sibiu - Sibiu)
Delegat joc: Tâlvan Ovidiu Iosif (Sibiu - Sibiu)
8 CSC Dumbrăviţa - CSM Deva A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Timar Ovidiu (Oradea - Bihor)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: Ştefan Dobay (Dumbrăviţa - Timiş) Obs. arbitri: Sovre Octavian (Satu Mare - Satu Mare)
Delegat joc: Petre Costel (Târgovişte - Dâmboviţa)
9 CS Hunedoara - Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 A: Chioran Marius Nechita (Floreşti - Cluj)
A1: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Constantinescu Daniela (Craiova - Dolj)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Lăstun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
R2: ( - )
Stadion: Michael Klein (Hunedoara - Hunedoara) Obs. arbitri: Muresan Ioan (Timişoara - Timiş)
Delegat joc: Radu Victor (Bucureşti - Bucureşti)
10 CS Minaur Baia Mare - CS Metalurgistul Cugir A: Lădar Razvan (Zalău - Sălaj)
A1: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani - Botoşani)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani)

Baraj Liga 2, Semifinale R1: Szabo Krisztina (Crişeni - Sălaj)
R2: ( - )
Stadion: Viorel Mateianu (Baia Mare - Maramureş) Obs. arbitri: Szilaghi Ştefan (Satu Mare - Satu Mare)
Delegat joc: Rad Vasile (Arad - Arad)

Calendar