Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşani Brăila BraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Brăila

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSM Galați - LPS Focşani A: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
A1: Mocanu Robert (Brăila - Brăila)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Ichim Andrei (Făurei - Brăila)

Campionatul Național U19, Seria 2 R: Hornet Andrei (Brăila - Brăila)
Stadion: Dunărea (Galaţi - Galaţi)
2 CSM Galați - LPS Focşani A: Hornet Andrei (Brăila - Brăila)
A1: Mocanu Robert (Brăila - Brăila)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Ichim Andrei (Făurei - Brăila)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
Stadion: Dunărea (Galaţi - Galaţi)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CSM Paşcani - CS Ştiinţa Miroslava A: Perju Alexandru Ionut (Galaţi - Galaţi)
A1: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)

Liga 3, Seria 1
Stadion: CFR (Paşcani - Iaşi) Obs: Luca Valentin (Botoşani - Botoşani)
Obs: Lupu Dumitru Ovidiu (Galaţi - Galaţi)
2 CS Sporting Juniorul Vaslui - ACS Foresta Suceava
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Municipal (Vaslui - Vaslui) Obs: Gheorghe Ştefan (Brăila - Brăila)
3 ACS FC Academica Clinceni 2 - CSM Flacăra Moreni A: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
A1: Mocanu Robert (Brăila - Brăila)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Vasile Alexandru (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov) Obs: Harlab Mihai (Braşov - Braşov)
Obs: Cintic Malina (Bucureşti - Bucureşti)
4 SC Dinamo 1948 SA 2 - Fotbal Club Rapid 1923 SA 2 A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Oancea Sergiu Ciprian (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Marin Razvan Stefan (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila - Brăila)
Obs: Nicolae Camelia (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 SC FC Voluntari SA - CS Mioveni A: Dima Iulian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila - Brăila)
Data: 2021-09-17     Ora: 18:00 A2: Vodă Alexandru (Alba Iulia - Alba)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) Obs: Deaconu Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 ACS Selena SN Constanţa - ACS Vulpitele Galbene A: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
A1: Mocanu Robert (Brăila - Brăila)
Data: 2021-09-19     Ora: 11:00 A2: Ichim Andrei (Făurei - Brăila)

Liga 2 Feminin, Seria 1
Stadion: SNC (Constanţa - Constanţa)

Calendar