Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaArad Argeş BacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Argeş

Etapa 3
# echipe arbitri
1 ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - ACS Unirea Bascov A: Șerban Gheorghe Alberto (Bradu - Argeş)
A1: Nicolae Ovidiu Petrut (Curtea de Argeş - Argeş)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Stanciu Diana Mihaela (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U19, Seria 6 R: Stancu Flavius (Mioveni - Argeş)
Stadion: Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) (Albota - Argeş)
2 ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - ACS Unirea Bascov A: Stancu Flavius (Mioveni - Argeş)
A1: Nicolae Ovidiu Petrut (Curtea de Argeş - Argeş)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Stanciu Diana Mihaela (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U17, Seria 6 R: Șerban Gheorghe Alberto (Bradu - Argeş)
Stadion: Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) (Albota - Argeş)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt
A1: Kiuţă Mihai Alexandru (Braşov - Braşov)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Darjan Liviu (Braşov - Braşov)

Liga 2 Futsal, Seria 1 Est R: Gunciu Roberto Florentin (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
Stadion: Sala de Sport Municipală Vasile Ştefan (Râmnicu Sărat - Buzău) Obs: Sorescu Bogdan (Piteşti - Argeş)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Kids Tâmpa Braşov - CSO Plopeni
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 5
Stadion: ICIM iarbă (Braşov - Braşov) Obs: Barbu Catalin (Piteşti - Argeş)
2 CSM Alexandria - CSM Slatina A: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)

Liga 3, Seria 6
Stadion: CSS Peco (Alexandria - Teleorman) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti - Ilfov)
Obs: Peiu Adrian (Urziceni - Ialomiţa)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv al Armatei Steaua - Farul Constanţa A: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Nicolae Marin Sebastian (Curtea de Argeş - Argeş)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Racoare Arthur (Curtea de Argeş - Argeş)
Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 5 (Bucureşti - Bucureşti)
2 Clubul Sportiv al Armatei Steaua - Farul Constanţa A: Racoare Arthur (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Nicolae Marin Sebastian (Curtea de Argeş - Argeş)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 5 (Bucureşti - Bucureşti)
3 AFC Astra - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău A: Bădoi Florin (Bascov - Argeş)
A1: Constantin Doru (Mioveni - Argeş)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Crinu Denis (Piteşti - Argeş)

Liga Elitelor U16, Seria 2
Stadion: Astra (Ploieşti - Prahova)
4 ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CS Mioveni A: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
A1: Olteanu Robert (Piteşti - Argeş)
Data: 2021-09-18     Ora: 10:00 A2: Pătru Roberto (Bascov - Argeş)

Liga Elitelor U16, Seria 3
Stadion: Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 (Piteşti - Argeş)

Calendar