Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba • Arad • Argeş • Bacău • Bihor • Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila • Braşov • Bucureşti • Buzău • Călăraşi • Caraş Severin • Cluj • Constanţa • Covasna • Dâmboviţa • Dolj • Galaţi • Giurgiu • Gorj • Harghita • Hunedoara • Ialomiţa • Iaşi • Ilfov • Maramureş • Mehedinţi • Mureş • Neamţ • Olt • Prahova • Sălaj • Satu Mare • Sibiu • Suceava • Teleorman • Timiş • Tulcea • Vâlcea • Vaslui •
Vrancea
Botoşani
Etapa 5
Etapa 15
Etapa 7
Tur eliminatoriu - 1
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Ştiinţa Miroslava - ACS FC Bacău | A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani) |
A1: Blănariu Alexandru (Fălticeni - Suceava) | ||
Data: 2024-04-27 Ora: 17:00 |
A2: Hazi Vladut (Volovăţ - Suceava)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 1 | ||
Stadion: Uricani - terenul 1 (Uricani - Iaşi) | Obs. arbitri: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ - Neamţ) | |
Obs: Ariton Dragoş Ioan (Piatra Neamţ - Neamţ) | ||
2 | CSM Bacău - CSM Bucovina Rădăuţi | A: Haivas Viorel Mihai (Botoşani - Botoşani) |
A1: Ţurcanu Ionuţ (Coţuşca - Botoşani) | ||
Data: 2024-04-27 Ora: 17:00 |
A2: Grigoriu Nicoleta (Botoşani - Botoşani)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 1 | ||
Stadion: Constantin Anghelache (Bacău - Bacău) | Obs. arbitri: Grozea Teodor (Brăila - Brăila) | |
Obs: Gheorghe Ştefan (Brăila - Brăila) | ||
3 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 - ACS SR Municipal Braşov | A: Ghiureș Andrei Alexandru (Târgovişte - Dâmboviţa) |
A1: Antal Damian (Bacău - Bacău) | ||
Data: 2024-04-26 Ora: 17:00 |
A2: Antal Octavian (Bacău - Bacău)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe - Covasna) | Obs. arbitri: Brînză Iulian (Botoşani - Botoşani) | |
Obs: Bădescu George (Bucureşti - Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Vulpitele Galbene - ACSM Politehnica Iași | A: Haivas Viorel Mihai (Botoşani - Botoşani) |
A1: Grigoriu Nicoleta (Botoşani - Botoşani) | ||
Data: 2024-04-28 Ora: 11:00 |
A2: Zepciuc Iasmina Margareta (Botoşani - Botoşani)
|
|
Liga 2 Feminin, Seria 1 | ||
Stadion: Moldova (Roman - Neamţ) | ||
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AFC Unirea 04 Slobozia | A: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi) |
A1: Lar Daniel Stefan (Baia Mare - Maramureş) | ||
Data: 2024-04-27 Ora: 11:30 |
A2: Paduraru Sebastian (Gura Humorului - Suceava)
|
|
Liga 2 - Play-Off Promovare, Liga 2 - Play-Off Promovare | R: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba) | |
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc - Harghita) | Obs. arbitri: Zanfirescu Bogdan (Botoşani - Botoşani) | |
Obs: Sabou Daniel (Zalău - Sălaj) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | LPS Suceava - CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud | A: Frumuz Mihnea Gabriel (Botoşani - Botoşani) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani) | ||
Data: 2024-04-28 Ora: 14:00 |
A2: Ţurcanu Ionuţ (Coţuşca - Botoşani)
|
|
Naţional U17 Play-Off, T-1 | ||
Stadion: Campus LPS Suceava (Suceava - Suceava) | ||