Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOlt Prahova SălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Prahova

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSM Râmnicu Sărat - CS Sporting Lieşti
Data: 2020-09-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Municipal (Râmnicu Sărat - Buzău) Obs: Nuţă Nicolae (Ploieşti - Prahova)
2 CSA Axiopolis Sport Cernavodă - AS FC Agricola Borcea
Data: 2020-09-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 3
Stadion: Trust (Cernavodă - Constanţa) Obs: Roşu Mitu (Ploieşti - Prahova)
3 SC Dinamo 1948 SA 2 - SC FC Voluntari SA 2 A: Breoi Nicolae (Ploieşti - Prahova)
A1: Osmache Claudiu (Braşov - Braşov)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Neagu Gabriel (Călăraşi - Călăraşi)

Liga 3, Seria 4
Stadion: CNAF Buftea iarbă (Buftea - Ilfov) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu - Giurgiu)
Obs: Crângaşu Decu (Ploieşti - Prahova)
4 CS Concordia Chiajna 2 - SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Rusu Mircea (Bertea - Prahova)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov) Obs: Burcea Petrica (Giurgiu - Giurgiu)
Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti - Bucureşti)
5 AFC Odorheiu Secuiesc - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Safta Mihai (Iordăcheanu - Prahova)
A1: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc - Harghita) Obs: Teodor Ioan (Târgu Mureş - Mureş)
Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş - Mureş)
6 CSM Alexandria - Universitatea Craiova 2 A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Ciorbea Cristian Marian (Braşov - Braşov)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 6
Stadion: CSS Peco (Alexandria - Teleorman) Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Roşu Mitu (Ploieşti - Prahova)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - SC FC Voluntari SA A: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-27     Ora: 12:00 A2: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Breoi Nicolae (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)
2 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - SC FC Voluntari SA A: Breoi Nicolae (Ploieşti - Prahova)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-27     Ora: 14:00 A2: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Calendar