Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş Severin Cluj ConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Cluj

Etapa 5
# echipe arbitri
1 FC Bihor Oradea - LPS Satu Mare A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Muresan Alin Cristian (Floreşti - Cluj)
Data: 2023-09-23     Ora: 12:00 A2: Sabou Ionut Ovidiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U19, Seria 8
Stadion: Iuliu Bodola sintetic (Oradea - Bihor)
2 LPS Târgu Mureș - CSS Odorheiu Secuiesc A: Chioran Marius Nechita (Floreşti - Cluj)
A1: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2023-09-23     Ora: 12:00 A2: Beti Andrei Dan (Turda - Cluj)

Campionatul Național U19, Seria 9
Stadion: Trans-Sil sintetic (Târgu Mureş - Mureş)
3 FC Bihor Oradea - LPS Satu Mare A: Muresan Alin Cristian (Floreşti - Cluj)
A1: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2023-09-23     Ora: 14:00 A2: Sabou Ionut Ovidiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U17, Seria 8
Stadion: Iuliu Bodola sintetic (Oradea - Bihor)
4 LPS Târgu Mureș - CSS Odorheiu Secuiesc A: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Chioran Marius Nechita (Floreşti - Cluj)
Data: 2023-09-23     Ora: 14:00 A2: Beti Andrei Dan (Turda - Cluj)

Campionatul Național U17, Seria 9
Stadion: Trans-Sil sintetic (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 CSM Alexandria - ACS Campionii Fotbal Club Argeş A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Dumitrache Stefan (Palanca - Prahova)
Data: 2023-09-23     Ora: 11:00 A2: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele - Teleorman) Obs. arbitri: Olteanu Ion (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Lumanare Marian (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS Gilortul Târgu Cărbuneşti - CSM Jiul Petroşani A: Iacob Costinel (Craiova - Dolj)
A1: Căpîlna Luca Tudor (Dej - Cluj)
Data: 2023-09-22     Ora: 17:00 A2: Sabou Ionut Ovidiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Cristinel Răducan (Târgu Cărbuneşti - Gorj) Obs. arbitri: Florea Claudiu (Piteşti - Argeş)
Obs: Oglindoiu Florin (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
2 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Phoenix Buziaş A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2023-09-22     Ora: 17:00 A2: Buie Șerban (Baia Mare - Maramureş)

Liga 3, Seria 8
Stadion: Comunal-Central (Cermei - Arad) Obs. arbitri: Moisin Sebastian (Oradea - Bihor)
Obs: Ştiube Florin Nicuşor (Reşiţa - Caraş Severin)
3 FC Bihor Oradea - CS Socodor A: Drugea Catalin Gheorghe (Buzău - Buzău)
A1: Guran Mircea (Braşov - Braşov)
Data: 2023-09-23     Ora: 17:00 A2: Tunsoiu Marian (Sinca Noua - Braşov)

Liga 3, Seria 8
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs. arbitri: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Poclid Ionel (Timişoara - Timiş)
4 ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 - CSM Avântul Reghin A: Șerban Matei (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Antal Csaba (Baciu - Cluj)
Data: 2023-09-22     Ora: 17:00 A2: Georgiu Ioan Claudiu (Dej - Cluj)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend) (Târgu Mureş - Mureş) Obs. arbitri: Unimătan Paul (Zalău - Sălaj)
Obs: Kemenes Emil (Baia Mare - Maramureş)
5 ACS Industria Galda - CS Unirea Ungheni 2018 A: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Biro Barna Tamas (Cernat - Covasna)
Data: 2023-09-23     Ora: 17:00 A2: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Galda Arena (Galda de Jos - Alba) Obs. arbitri: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu - Gorj)
6 CS Universitar din Alba Iulia - ACS Mediaş 2022 A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Muresan Alin Cristian (Floreşti - Cluj)
Data: 2023-09-24     Ora: 17:00 A2: Stoica Bogdan Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Cetate (Alba Iulia - Alba) Obs. arbitri: Rosu Eugen (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Stoicovici Gabriel (Timişoara - Timiş)
7 SCM Zalău - ACSC Crişul Sântandrei A: Chioran Marius Nechita (Floreşti - Cluj)
A1: Suciu George (Câmpia Turzii - Cluj)
Data: 2023-09-22     Ora: 17:00 A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 10
Stadion: Municipal (Zalău - Sălaj) Obs. arbitri: Neichi Sergiu (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Suciu Ioan Viorel (Târgu Mureş - Mureş)
8 CSM Victoria Carei - CS Minaur Baia Mare A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2023-09-23     Ora: 17:00 A2: Revnic Alin (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 10
Stadion: Victoria (Carei - Satu Mare) Obs. arbitri: Marcu Mihai Florin (Oradea - Bihor)
Obs: Boros Petru (Oradea - Bihor)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 FC CFR 1907 Cluj SA - ACS Academia de Fotbal Floreşti A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Man Catalin (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2023-09-24     Ora: 11:00 A2: Rad Ciprian (Gherla - Cluj)

Liga 3 Feminin, Seria 1
Stadion: Viorel Mateianu (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 FC CFR 1907 Cluj SA - LPS Bihorul Oradea A: Coste Claudiu (Zalău - Sălaj)
A1: Horvat Raul (Zalău - Sălaj)
Data: 2023-09-23     Ora: 14:00 A2: Rus Ilie Cătălin (Gherla - Cluj)

Liga Elitelor U15, Seria 3
Stadion: Victoria Someşeni (Cluj-Napoca - Cluj)
2 FC CFR 1907 Cluj SA - LPS Bihorul Oradea A: Horvat Raul (Zalău - Sălaj)
A1: Coste Claudiu (Zalău - Sălaj)
Data: 2023-09-23     Ora: 12:00 A2: Rus Ilie Cătălin (Gherla - Cluj)

Liga Elitelor U16, Seria 3
Stadion: Victoria Someşeni (Cluj-Napoca - Cluj)

Calendar