Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţa Covasna DâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Covasna

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSS Braşovia Braşov - ACS Petrolul 52 A: Kiss Tamara (Miercurea Ciuc - Harghita)
A1: Molnos Boglárka (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Szente Zsolt (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: CSS Braşovia (Braşov - Braşov)
2 ACS SR Municipal Brașov - AFC Astra Giurgiu A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: Unirea - sintetic (Tărlungeni - Braşov)
3 CSS Braşovia Braşov - ACS Petrolul 52 A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Molnos Boglárka (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Szente Zsolt (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Kiss Tamara (Miercurea Ciuc - Harghita)
Stadion: CSS Braşovia (Braşov - Braşov)
4 ACS SR Municipal Brașov - AFC Astra Giurgiu A: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: Unirea - sintetic (Tărlungeni - Braşov)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS KSE Târgu Secuiesc - AS Inter Gheorgheni
A1: Benedek Andras (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2021-09-20     Ora: 17:00 A2: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 2 Futsal, Seria 2 Centru R: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Stadion: Sala Sporturilor (Târgu Secuiesc - Covasna) Obs: Gall Gyozo (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CSM Avântul Reghin - CS Unirea Ungheni 2018 A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Ungvari Levente (Haghig - Covasna)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Biro Barna Tamas (Cernat - Covasna)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Avântul (Reghin - Mureş) Obs: Todea Anghel (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Chirilă Iosif Cosmin (Alba Iulia - Alba)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Rapid 1923 SA - CS Gaz Metan Mediaş A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2021-09-17     Ora: 21:00 A2: Slabu Stelian (Braşov - Braşov)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Găman George Cătălin (Craiova - Dolj)
Stadion: Arena Naţională (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Constantin Augustus (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Petrosport Ploiesti - ACS Sport Team Bucureşti A: Szakacs Jozsef (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Toth Janos (Covasna - Covasna)
Data: 2021-09-18     Ora: 10:00 A2: Vicsai Norbert (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga Elitelor U16, Seria 2
Stadion: Conpet (Strejnicu - Prahova)

Calendar