Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăila Braşov BucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Braşov

Etapa 3
# echipe arbitri
1 Club Sportiv Municipal Făgăraș - ASC Olimpic Zărneşti A: Urs Andrei (Predeal - Braşov)
A1: Tunsoiu Marian (Sinca Noua - Braşov)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Tudorescu Teodora Maria (Braşov - Braşov)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
Stadion: Park Arena (Făgăraş - Braşov)
2 AFC Chindia Târgovişte - ACS Petrosport Ploiesti A: Ciucanu Octavian (Braşov - Braşov)
A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov - Braşov)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Tunsoiu Marian (Sinca Noua - Braşov)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Padurariu Rares (Braşov - Braşov)
Stadion: Razvad (Răzvad - Dâmboviţa)
3 Club Sportiv Municipal Făgăraș - ASC Olimpic Zărneşti A: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
A1: Tunsoiu Marian (Sinca Noua - Braşov)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Tudorescu Teodora Maria (Braşov - Braşov)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Urs Andrei (Predeal - Braşov)
Stadion: Park Arena (Făgăraş - Braşov)
4 AFC Chindia Târgovişte - ACS Petrosport Ploiesti A: Padurariu Rares (Braşov - Braşov)
A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov - Braşov)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Tunsoiu Marian (Sinca Noua - Braşov)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Ciucanu Octavian (Braşov - Braşov)
Stadion: Razvad (Răzvad - Dâmboviţa)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt
A1: Kiuţă Mihai Alexandru (Braşov - Braşov)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Darjan Liviu (Braşov - Braşov)

Liga 2 Futsal, Seria 1 Est R: Gunciu Roberto Florentin (Popeşti-Leordeni - Ilfov)
Stadion: Sala de Sport Municipală Vasile Ştefan (Râmnicu Sărat - Buzău) Obs: Sorescu Bogdan (Piteşti - Argeş)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS FC Academica Clinceni 2 - CSM Flacăra Moreni A: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
A1: Mocanu Robert (Brăila - Brăila)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Vasile Alexandru (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov) Obs: Harlab Mihai (Braşov - Braşov)
Obs: Cintic Malina (Bucureşti - Bucureşti)
2 AFC Odorheiu Secuiesc - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Iftime Alexandru (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc - Harghita) Obs: Dragos Bogdan (Făgăraş - Braşov)
Obs: Gherghe Constantin (Făgăraş - Braşov)
3 AS FC Pucioasa - ACS KSE Târgu Secuiesc
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 5
Stadion: Dumitru Tică Popescu (Pucioasa - Dâmboviţa) Obs: Mardan Ciprian Ioan (Făgăraş - Braşov)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 AFC Odorheiu Secuiesc - AS FC Pucioasa
Data: 2021-09-21     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc - Harghita) Obs: Burlea Flavius Ioan (Făgăraş - Braşov)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Ocna Mureş - CS Metalurgistul Cugir
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 9
Stadion: Soda (Ocna Mureş - Alba) Obs: Burlea Flavius Ioan (Făgăraş - Braşov)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Rapid 1923 SA - CS Gaz Metan Mediaş A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2021-09-17     Ora: 21:00 A2: Slabu Stelian (Braşov - Braşov)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Găman George Cătălin (Craiova - Dolj)
Stadion: Arena Naţională (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Constantin Augustus (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Calendar