Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşi Caraş Severin ClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Caraş Severin

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSS Drobeta Turnu Severin - CSS Craiova A: Gogu Claudiu (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Dobrin Carol Alexandru (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Boska Bogdan (Caraş Severin - Caraş Severin)

Campionatul Național U19, Seria 6 R: Beg Daniel (Caraş Severin - Caraş Severin)
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
2 CSS Drobeta Turnu Severin - CSS Craiova A: Beg Daniel (Caraş Severin - Caraş Severin)
A1: Dobrin Carol Alexandru (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Boska Bogdan (Caraş Severin - Caraş Severin)

Campionatul Național U17, Seria 6 R: Gogu Claudiu (Reşiţa - Caraş Severin)
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 2 - CSM Jiul Petroşani A: Filip Claudiu Andrei (Craiova - Dolj)
A1: Buzzi Cristian (Oţelu Roşu - Caraş Severin)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Svatsinka Roberto (Reşiţa - Caraş Severin)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Aurel Ţicleanu (Bumbeşti Jiu - Gorj) Obs: Faniță Constantin (Timişoara - Timiş)
Obs: Vasile Marian Meşinschi (Anina - Caraş Severin)
2 CS Şoimii Lipova - ACS Pobeda Stár Bišnov A: Boldea Ioan (Ciuguzel - Alba)
A1: Popa Daniel (Câmpeni - Alba)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Nistor Daniel (Zlatna - Alba)

Liga 3, Seria 8
Stadion: Sânicolaul Mic (Arad - Arad) Obs: Pantea Cornel (Oradea - Bihor)
Obs: Ştiube Florin Nicuşor (Reşiţa - Caraş Severin)
3 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Frontiera 2004 Curtici
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 8
Stadion: Comunal-Central (Cermei - Arad) Obs: Lupsa Ion (Caransebeş - Caraş Severin)

Calendar