Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureşti Buzău CălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Buzău

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CS Aerostar Bacău - CSS Odorheiu Secuiesc A: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
A1: Botezatu Alexandru Valentin (Gura Teghii - Buzău)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Caloian Alexandru (Buzău - Buzău)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Cîrjan Alexandru Sebastian (Râmnicu Sărat - Buzău)
Stadion: Aerostar 2 (Bacău - Bacău)
2 Club Sportiv Municipal Făgăraș - ASC Olimpic Zărneşti A: Urs Andrei (Predeal - Braşov)
A1: Tunsoiu Marian (Sinca Noua - Braşov)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Tudorescu Teodora Maria (Braşov - Braşov)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
Stadion: Park Arena (Făgăraş - Braşov)
3 CS Aerostar Bacău - CSS Odorheiu Secuiesc A: Cîrjan Alexandru Sebastian (Râmnicu Sărat - Buzău)
A1: Botezatu Alexandru Valentin (Gura Teghii - Buzău)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Caloian Alexandru (Buzău - Buzău)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
Stadion: Aerostar 2 (Bacău - Bacău)
4 Club Sportiv Municipal Făgăraș - ASC Olimpic Zărneşti A: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
A1: Tunsoiu Marian (Sinca Noua - Braşov)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Tudorescu Teodora Maria (Braşov - Braşov)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Urs Andrei (Predeal - Braşov)
Stadion: Park Arena (Făgăraş - Braşov)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 ACS Petrolul 52 - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara A: Buzea Vasile (Buftea - Ilfov)
A1: Popescu Adrian (Craiova - Dolj)
Data: 2021-09-17     Ora: 16:00 A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Motan Mihai (Târgovişte - Dâmboviţa)
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Petre Adrian (Buzău - Buzău)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - CS Dante Botoşani
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Popescu Florentin (Verneşti - Buzău)
2 AFC Dinamo Bacău - CSM Focşani 2007
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Siretu (Siretu - Bacău) Obs: Mircea Constantin (Buzău - Buzău)
3 ACS FC Academica Clinceni 2 - CSM Flacăra Moreni A: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
A1: Mocanu Robert (Brăila - Brăila)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Vasile Alexandru (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov) Obs: Harlab Mihai (Braşov - Braşov)
Obs: Cintic Malina (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 Luceafarul Buzău - Fortius 2014 Buzău
A1: Radu Stefan (Buzău - Buzău)
Data: 2021-09-20     Ora: 18:00 A2: Popescu Dragos Costin (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Seria 2
Stadion: Sala Liceului Tehnologic Henri Coandă (Buzău - Buzău)
2 AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS - CS United Galaţi
A1: Trifan Catalin (Buzău - Buzău)
Data: 2021-09-20     Ora: 18:00 A2: Dinu Cristian-Dan (Buzău - Buzău)

Campionatul National Juniori U19, Seria 2
Stadion: Sala de Sport Municipală Vasile Ştefan (Râmnicu Sărat - Buzău)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 SC Dinamo 1948 SA - AFC Botoşani A: Drugea Catalin Gheorghe (Buzău - Buzău)
A1: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Vasile Alexandru (Buzău - Buzău)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
Stadion: Ion Ţiriac (ex-Granitul) (Bucureşti - Bucureşti)
2 SC Dinamo 1948 SA - AFC Botoşani A: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
A1: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Vasile Alexandru (Buzău - Buzău)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Drugea Catalin Gheorghe (Buzău - Buzău)
Stadion: Ion Ţiriac (ex-Granitul) (Bucureşti - Bucureşti)

Calendar