Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu Mare Sibiu SuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Sibiu

Turul 5
# echipe arbitri
1 U Craiova 1948 SA - ACS ASU Politehnica Timișoara A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
A1: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
Data: 2020-11-28     Ora: 13:15 A2: Humita Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)

Cupa României, Cupa României R: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
Stadion: Ion Oblemenco (Craiova - Dolj) Obs: Babadac Cristina (Alexandria - Teleorman)
Obs: Ionescu Dragoş (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 12
# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara - CS Mioveni A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2020-12-02     Ora: 14:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Vieru Cristian (Cisnădie - Sibiu)
Stadion: Electrica (Timişoara - Timiş) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Lolea Viorel (Reşiţa - Caraş Severin)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS FC Academica Clinceni A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
A1: Epure Adrian (Orlat - Sibiu)
Data: 2020-11-29     Ora: 12:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)
2 ACS Kids Tâmpa Braşov - FC Petrolul Ploieşti A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-11-29     Ora: 12:00 A2: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Pascu Cristian Antonio (Sibiu - Sibiu)
Stadion: ICIM sintetic (Braşov - Braşov)
3 AS FC Universitatea Cluj - AFC Ripensia Timișoara A: Recorean Roxana (Mediaş - Sibiu)
A1: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)
Data: 2020-11-28     Ora: 12:00 A2: Duma Sergiu (Zalău - Sălaj)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
4 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS FC Academica Clinceni A: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
A1: Epure Adrian (Orlat - Sibiu)
Data: 2020-11-29     Ora: 14:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)
5 ACS Kids Tâmpa Braşov - FC Petrolul Ploieşti A: Pascu Cristian Antonio (Sibiu - Sibiu)
A1: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-11-29     Ora: 14:00 A2: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: ICIM sintetic (Braşov - Braşov)
6 AS FC Universitatea Cluj - AFC Ripensia Timișoara A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
A1: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)
Data: 2020-11-28     Ora: 14:00 A2: Duma Sergiu (Zalău - Sălaj)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Recorean Roxana (Mediaş - Sibiu)
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)

Calendar