Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş • Bacău • Bihor • Bistriţa Năsăud • Botoşani • Brăila • Braşov • Bucureşti • Buzău • Călăraşi • Caraş Severin • Cluj • Constanţa • Covasna • Dâmboviţa • Dolj • Galaţi • Giurgiu • Gorj • Harghita • Hunedoara • Ialomiţa • Iaşi • Ilfov • Maramureş • Mehedinţi • Mureş • Neamţ • Olt • Prahova • Sălaj • Satu Mare • Sibiu • Suceava • Teleorman • Timiş • Tulcea • Vâlcea • Vaslui •
Vrancea
Arad
Etapa 1
Etapa 7
Etapa 8
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - CSM Deva | A: Hurducas Victor (Iclod - Cluj) |
A1: Birjac Stefan (Păuşa - Sălaj) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Urs George Catalin (Oradea - Bihor)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 7 | ||
Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda - Timiş) | Obs. arbitri: Mocanu Silviu (Arad - Arad) | |
Obs: Boru Mihail Iliuţă (Reşiţa - Caraş Severin) | ||
2 | FC Bihor Oradea - CS Phoenix Buziaş | A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba) |
A1: Sabou Ionut Ovidiu (Cluj-Napoca - Cluj) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 15:00 |
A2: Mesaros Antonio Cristian (Cluj-Napoca - Cluj)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 8 | ||
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) | Obs. arbitri: Arsa Emil (Arad - Arad) | |
Obs: Rad Vasile (Arad - Arad) | ||
3 | SSU Politehnica Timișoara - CSC Peciu Nou | A: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara) |
A1: Matica Marius Ionut (Oradea - Bihor) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 15:00 |
A2: Irina Petru Eusebiu (Oradea - Bihor)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 8 | ||
Stadion: Electrica (Timişoara - Timiş) | Obs. arbitri: Mihoc Alina (Arad - Arad) | |
Obs: Gîţ Cristian Emil (Deva - Hunedoara) | ||
4 | CSM Olimpia Satu Mare - ACSC Crişul Sântandrei | A: Jurca Tudor Florin (Arad - Arad) |
A1: Cășuț Cristian (Arad - Arad) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 15:00 |
A2: Berariu Lucian Mihai (Moroda - Arad)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 10 | ||
Stadion: Olimpia (Satu Mare - Satu Mare) | Obs. arbitri: Gherghel Florin (Baia Mare - Maramureş) | |
Obs: China Cristian (Baia Mare - Maramureş) | ||
5 | CS Sănătatea Servicii Publice - SC Olimpia MCMXXI Satu Mare | A: Marinoiu Costin Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) |
A1: Găluți Sergiu Tudor (Sântana - Arad) | ||
Data: 2024-03-29 Ora: 15:00 |
A2: Șușcă Andreea Daniela (Turnu - Arad)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 10 | ||
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca - Cluj) | Obs. arbitri: Stefanuti Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara - Hunedoara) | ||
6 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - FC Unirea Dej | A: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş) |
A1: Băla Casian (Arad - Arad) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 11:00 |
A2: Cozorici Ioan (Zalău - Sălaj)
|
|
Liga 2 - Play-Out, Grupa A | R: Herczeg Leopold (Băcia - Hunedoara) | |
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa - Caraş Severin) | Obs. arbitri: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca - Cluj) | |
Obs: Petrean Cristian (Hunedoara - Hunedoara) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | FC Bihor Oradea - CS Sporting Cluj | A: Saladea Sorin Florin (Arad - Arad) |
A1: Dehelean Patrick Alin (Arad - Arad) | ||
Data: 2024-03-31 Ora: 14:00 |
A2: Iluna Radu Andrei (Arad - Arad)
|
|
Naţional U17 Play-Off, Seria 8 | ||
Stadion: Iuliu Bodola sintetic (Oradea - Bihor) | ||
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | SSU Politehnica Timișoara - Universitatea Craiova | A: Rusu Razvan (Șiria - Arad) |
A1: Găluți Sergiu Tudor (Sântana - Arad) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Șușcă Andreea Daniela (Turnu - Arad)
|
|
Liga Elitelor U16 Play-Off, Seria 3 Play-Off | ||
Stadion: Baza 2 (Timişoara - Timiş) | ||
2 | LPS Bihorul Oradea - LPS Banatul Timişoara | A: Cohuț Alexandru (Arad - Arad) |
A1: Pîslaru Andrei (Arad - Arad) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 12:00 |
A2: Bernat Valentin (Arad - Arad)
|
|
Liga Elitelor U16 Play-Out, Seria 3 Play-Out | ||
Stadion: Tineretului (Oradea - Bihor) | ||
3 | SSU Politehnica Timișoara - SC Fotbal Club Ripensia Timişoara | A: Găluți Sergiu Tudor (Sântana - Arad) |
A1: Rusu Razvan (Șiria - Arad) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 14:00 |
A2: Șușcă Andreea Daniela (Turnu - Arad)
|
|
Liga Elitelor U15 Play-Out, Seria 3 Play-Out | ||
Stadion: Baza 2 (Timişoara - Timiş) | ||
4 | LPS Bihorul Oradea - LPS Banatul Timişoara | A: Pîslaru Andrei (Arad - Arad) |
A1: Cohuț Alexandru (Arad - Arad) | ||
Data: 2024-03-30 Ora: 14:00 |
A2: Bernat Valentin (Arad - Arad)
|
|
Liga Elitelor U15 Play-Out, Seria 3 Play-Out | ||
Stadion: Tineretului (Oradea - Bihor) | ||
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...