Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşov Bucureşti BuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Bucureşti

Turul 5
# echipe arbitri
1 AFC Chindia Târgovişte - AFC Hermannstadt A: Antonie Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel - Argeş)
Data: 2020-11-27     Ora: 18:00 A2: Nicoară Marius (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)

Cupa României, Cupa României R: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu - Giurgiu) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani - Botoşani)
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti - Bucureşti)
2 AFC Progresul 1944 Spartac - Universitatea Craiova A: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-11-27     Ora: 20:45 A2: Filip Alexandru (Constanţa - Constanţa)

Cupa României, Cupa României R: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Ion Oblemenco (Craiova - Dolj) Obs: Vidan Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Grigore Felix (Bucureşti - Bucureşti)
3 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Data: 2020-11-28     Ora: 11:00

Cupa României, Cupa României
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele - Teleorman) Obs: Simion Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
4 U Craiova 1948 SA - ACS ASU Politehnica Timișoara
Data: 2020-11-28     Ora: 13:15

Cupa României, Cupa României
Stadion: Ion Oblemenco (Craiova - Dolj) Obs: Ionescu Dragoş (Bucureşti - Bucureşti)
5 SC Dinamo 1948 SA - SC FC Viitorul Constanţa SA
Data: 2020-11-28     Ora: 20:45

Cupa României, Cupa României
Stadion: Dinamo Central (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Andrieş Mihai (Bucureşti - Bucureşti)
6 SCM Gloria Buzău - SC Fotbal Club FCSB SA
Data: 2020-11-30     Ora: 20:45

Cupa României, Cupa României
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Radu Victor (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 12
# echipe arbitri
1 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Voicu Cristian (Focşani - Vrancea)
Data: 2020-12-01     Ora: 16:45 A2: Ionus Erchian (Medgidia - Constanţa)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila - Brăila)
Obs: Craciun Dumitru (Berceni - Ilfov)
Etapa 6
# echipe arbitri
1 Universitatea Alexandria - Piroş Security Arad A: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
A1: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-11-28     Ora: 11:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)

Liga I Feminin, Seria 1
Stadion: Comunal (Buzescu - Teleorman)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 LPS Buzău - SC FC Voluntari SA A: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
A1: Neagu Gabriel (Călăraşi - Călăraşi)
Data: 2020-11-28     Ora: 12:00 A2: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Cornel Negoescu sintetic (Buzău - Buzău)
2 ACS Sport Team Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA A: Breoi Nicolae (Ploieşti - Prahova)
A1: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-11-28     Ora: 12:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov)
3 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS FC Academica Clinceni A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
A1: Epure Adrian (Orlat - Sibiu)
Data: 2020-11-29     Ora: 12:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)
4 ACS Kids Tâmpa Braşov - FC Petrolul Ploieşti A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-11-29     Ora: 12:00 A2: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Pascu Cristian Antonio (Sibiu - Sibiu)
Stadion: ICIM sintetic (Braşov - Braşov)
5 LPS Buzău - SC FC Voluntari SA A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Neagu Gabriel (Călăraşi - Călăraşi)
Data: 2020-11-28     Ora: 14:00 A2: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
Stadion: Cornel Negoescu sintetic (Buzău - Buzău)
6 ACS Sport Team Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA A: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-11-28     Ora: 14:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Breoi Nicolae (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov)
7 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS FC Academica Clinceni A: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
A1: Epure Adrian (Orlat - Sibiu)
Data: 2020-11-29     Ora: 14:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)
8 ACS Kids Tâmpa Braşov - FC Petrolul Ploieşti A: Pascu Cristian Antonio (Sibiu - Sibiu)
A1: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-11-29     Ora: 14:00 A2: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: ICIM sintetic (Braşov - Braşov)

Calendar