Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasna Dâmboviţa DoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Dâmboviţa

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CS Tunari - AFC Metalul Buzău A: Belega Eduard (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-25     Ora: 16:00 A2: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Tunari (Tunari - Ilfov) Obs: Grozea Teodor (Brăila - Brăila)
Obs: Nistor Laurenţiu Dumitru (Moreni - Dâmboviţa)
2 Fotbal Club Rapid 2 - CS Baloteşti A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Mindeart Valentin (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Regie (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Coloj Liviu Voicu (Filiaşi - Dolj)
3 CSM Corona Braşov - AFC Astra 2 A: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti - Argeş)
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe - Covasna)
4 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 - CS Blejoi A: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi)
A1: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Onicescu Ion (Glodeni - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna) Obs: Bordean Marian (Sibiu - Sibiu)
Obs: Gherghe Alexandru (Făgăraş - Braşov)
5 AFC Odorheiu Secuiesc - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Safta Mihai (Iordăcheanu - Prahova)
A1: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Păunescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc - Harghita) Obs: Teodor Ioan (Târgu Mureş - Mureş)
Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş - Mureş)
6 CSO Plopeni - ACS SR Municipal Braşov
Data: 2020-09-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 5
Stadion: Comunal Blejoi (Blejoi - Prahova) Obs: Mihai Duras (Fieni - Dâmboviţa)
7 CSM Alexandria - Universitatea Craiova 2 A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Ciorbea Cristian Marian (Braşov - Braşov)
Data: 2020-09-25     Ora: 17:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3, Seria 6
Stadion: CSS Peco (Alexandria - Teleorman) Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Roşu Mitu (Ploieşti - Prahova)
8 ACS Minerul Costeşti - CS Gilortul Târgu Cărbuneşti
Data: 2020-09-26     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 7
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) Obs: Nistor Laurenţiu Dumitru (Moreni - Dâmboviţa)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 LPS Buzău - AFC Botoşani A: Dumitru Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2020-09-26     Ora: 12:00 A2: Baltatu Mihai (Buftea - Ilfov)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
Stadion: Concas (Buzău - Buzău)
2 LPS Buzău - AFC Botoşani A: Gherghi Madalina (Buftea - Ilfov)
A1: Baltatu Mihai (Buftea - Ilfov)
Data: 2020-09-26     Ora: 14:00 A2: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Dumitru Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
Stadion: Concas (Buzău - Buzău)

Calendar