Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţa Iaşi IlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Iaşi

Etapa 3
# echipe arbitri
1 ACS FC City Iași - LPS Iaşi A: Dragomir Valentin (Iaşi - Iaşi)
A1: Gheorghiu Sebastian (Iaşi - Iaşi)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Craiu Mirel (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Șnaider Alexandru (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Tineretului sintetic (Iaşi - Iaşi)
2 LPS Vaslui - AS Fotbal Club Buzău A: Ciobanu Stefan (Iaşi - Iaşi)
A1: Nistor Radu (Iaşi - Iaşi)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Olaru Sabin (Paşcani - Iaşi)

Campionatul Național U19, Seria 2 R: Mihalache Sebastian (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Municipal (Vaslui - Vaslui)
3 ACS FC City Iași - LPS Iaşi A: Șnaider Alexandru (Iaşi - Iaşi)
A1: Gheorghiu Sebastian (Iaşi - Iaşi)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Craiu Mirel (Iaşi - Iaşi)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Dragomir Valentin (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Tineretului sintetic (Iaşi - Iaşi)
4 LPS Vaslui - AS Fotbal Club Buzău A: Mihalache Sebastian (Iaşi - Iaşi)
A1: Nistor Radu (Iaşi - Iaşi)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Olaru Sabin (Paşcani - Iaşi)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Ciobanu Stefan (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Municipal (Vaslui - Vaslui)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS Mausoleul Mărăşeşti - Fortius 2014 Buzău
A1: Hanceariuc Bogdan (Iaşi - Iaşi)
Data: 2021-09-19     Ora: 17:30 A2: Deaconu Laurentiu (Berceni - Ilfov)

Liga 2 Futsal, Seria 1 Est R: Boharu Predescu Ionel (Buftea - Ilfov)
Stadion: Sala Sporturilor (Focşani - Vrancea) Obs: Ivanescu Marian (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFC Odorheiu Secuiesc - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 A: Baban Vlad (Iaşi - Iaşi)
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani)
Data: 2021-09-17     Ora: 17:00 A2: Iftime Alexandru (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc - Harghita) Obs: Dragos Bogdan (Făgăraş - Braşov)
Obs: Gherghe Constantin (Făgăraş - Braşov)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 CN Nicu Gane - AFK Csiksereda Miercurea Ciuc A: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
A1: Contofan Iulian (Iaşi - Iaşi)
Data: 2021-09-19     Ora: 11:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi - Iaşi)

Liga 2 Feminin, Seria 1
Stadion: Comunal (Preuteşti - Suceava)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS FC Bacău - AFC Botoşani A: Apreutesei Andrei (Iaşi - Iaşi)
A1: Iftime Alexandru (Iaşi - Iaşi)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi - Iaşi)

Liga Elitelor U16, Seria 1
Stadion: Baza Sportivă FC Bacău - Ruși Ciutea (Bacău - Bacău)

Calendar