Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorj Harghita HunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Harghita

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSS Braşovia Braşov - ACS Petrolul 52 A: Kiss Tamara (Miercurea Ciuc - Harghita)
A1: Molnos Boglárka (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Szente Zsolt (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: CSS Braşovia (Braşov - Braşov)
2 CSS Braşovia Braşov - ACS Petrolul 52 A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Molnos Boglárka (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Szente Zsolt (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Kiss Tamara (Miercurea Ciuc - Harghita)
Stadion: CSS Braşovia (Braşov - Braşov)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS KSE Târgu Secuiesc - AS Inter Gheorgheni
A1: Benedek Andras (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2021-09-20     Ora: 17:00 A2: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 2 Futsal, Seria 2 Centru R: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Stadion: Sala Sporturilor (Târgu Secuiesc - Covasna) Obs: Gall Gyozo (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 Kereszthegy Remetea - AS Inter Gheorgheni
A1: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2021-09-17     Ora: 19:00 A2: Molnos Imre (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul National Juniori U19, Seria 3
Stadion: Remetea (Remetea - Harghita)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 Korondy Junior 2017 Corund - Kereszthegy Remetea
A1: Benedek Andras (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2021-09-18     Ora: 11:00 A2: Szabo Szilard (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul National Juniori U19, Seria 3
Stadion: Sala Sporturilor (Corund - Harghita)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 Futsal Klub Odorheiu Secuiesc - CSM Targu Mures-futsal
A1: Szabo Szilard (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2021-09-19     Ora: 11:00 A2: Molnos Imre (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul National Juniori U19, Seria 3
Stadion: Sala Sporturilor (Cristuru Secuiesc - Harghita)

Calendar